X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Seksowna truskawka

żele do masażu Unimil
Opracowanie: Unimil
Wiosna w pełni, wysoka temperatura i piękne słońce, oraz świeże i soczyste owoce truskawek o niezrównanym, słodkim smaku, to rozkosz dla podniebienia! Przez najbliższe tygodnie ich aromat i smak wypełni stragany i sklepy.

Truskawkami nazywamy poziomki wielkoowocowe bądź inaczej poziomki ananasowe, których mieszankę uzyskano w Europie, w XVIII w.. Skrzyżowano wtedy poziomki wirginijskiej, z Ameryki Północnej i chilijskiej, z Ameryki Południowej. Czy wiecie, że Polskę zaliczamy do największych producentów truskawek, zaraz obok Stanów Zjednoczonych, Japonii i Chin? Jest się czym pochwalić, więc nie dziwi nas fakt, że je uwielbiamy.

Truskawki mają wiele walorów zdrowotnych i dietetycznych. Te owoce cieszą nie tylko nasze podniebienia, ale i oczy. Ich piękny czerwony kolor efektownie wygląda jako dekoracja. Truskawki, poza zjedzeniem ich prosto z krzewu, możemy przetworzyć na wiele sposób. Zamrażamy je, aby w czasie smutnej zimy ożywić nasze zmysły. Gotujemy na kompot, który świetny jest do spożycia na zimno i gorąco. Jak również robimy z nich dżemy, bo taka konfitura domowej roboty nie może równać się tej sklepowej.

żele do masażu Unimil
Jednak słodki smak truskawek możemy poczuć nie tylko w kuchni…Dla bardziej wyrafinowanych, truskawki i bita śmietana do urozmaicenia gry wstępnej. Świetna zabawa, a jaki smak. To naprawdę pobudza wszystkie zmysły, warto spróbować. Nie bez powodu truskawka, ze względu na swój czerwony kolor oraz kształt serca, była symbolem Venus, greckiej bogini miłości. Stary przesąd mówi, że jeśli zjecie wspólnie przepołowioną truskawkę to zakochacie się w sobie.

Jeden z producentów prezerwatyw wyszedł nam naprzeciw. W sklepach dostępne są truskawkowe żele do masażu Unimil Luscious. Słodki smak i aromat soczystej truskawki możemy poczuć na naszych językach, gdyż jest to żel jadalny! Można go nakładać na wszystkie części ciała. Ma delikatną konsystencję, która zapewnia miękkość ruchów i może być również używany jako intymny żel nawilżający.
Sezon na truskawki właśnie trwa, więc należy wykorzystać ten moment. Cieszyć się ich smakiem i rozkoszą jaką dają.
17-09-18 06:34:37