X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wesołe lampy w pokoju dziecka

Lampy Honey firmy Technolux
Opracowanie: Technolux
Źródło: Technolux
Aranżacja pokoju dziecka powinna stanowić szczególny priorytet podczas urządzania mieszkania. Wybierając elementy dekoracyjne warto pamiętać, by ich kształty i barwy budziły u malucha pozytywne emocje. Firma Technolux, z myślą o najmłodszych, stworzyła nową serię lamp Honey, która uczyni życie dziecka bardziej kolorowym i przyjemnym.

Każda dziewczynka marzy o tym, by choć na chwilę stać się księżniczką z bajki. Ulubione barwy małych dam to cała paleta pasteli z różem na czele. Dziewczynki, z natury bardziej delikatne i subtelne, od najmłodszych lat preferują to, co kojarzone jest z delikatnością i wdziękiem. Ważne jest dla nich, by przedmioty, którymi się otaczają były nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Kolekcja lamp Honey firmy Technolux to odzwierciedlenie dziewczęcych wyobrażeń o bajkowym świecie.

Ulubiony miś… nie tylko pluszowy
Nowa seria lamp Honey firmy Technolux stanowi nie tylko doskonały sposób na oświetlenie pokoju dziecka, ale również na ocieplenie wystroju wnętrza i stworzenie atmosfery, która będzie sprzyjać dziewczęcym marzeniom o baśniowych krainach. Każdą oprawę oświetleniową z kolekcji Honey ozdobiono motywem misia, który dodatkowo obsypany został brokatem. Mieniące się w świetle drobinki, sprawiają, że lampy wyglądają jak zaczarowane. Urok lamp podkreślają również dodatkowe elementy dekoracyjne w kształcie różowych serduszek i brązowych, połyskujących beczułek miodu. Co więcej, brzegi plafonu otoczone zostały ażurowym wzorem, składającym się z naprzemiennie umieszczonych dużych i małych serc, przypominających dziecięce wycinaki. Cała kolekcja Honey utrzymana została w delikatnej, różowej tonacji, dzięki czemu lampy zyskały niezwykle dziewczęcy charakter. Lampy z linii Honey firmy Technolux to nie tylko ciekawe wzornictwo, ale również precyzja wykończenia. Elementy dekoracyjne wykonane zostały z barwionej sklejki, powycinanej w fantazyjne kształty, natomiast stelaż ze stali w odcieniu pastelowego różu. Warto podkreślić, że oprawy oświetleniowe przystosowane zostały do żarówek R50 o mocy 40W. Dzięki lampom Honey firmy Technolux, nawet pochmurny dzień będzie pełen radości i optymizmu.

Bo fantazja jest od tego…

W skład nowej kolekcji dla najmłodszych Honey firmy Technolux wchodzi sześć lamp: kinkiet, plafon, dwie fale oraz dwie fantazyjnie skręcone spirale o różnej ilości reflektorów. Dzięki bogatej ofercie opraw oświetleniowych z linii Honey z łatwością dopasujemy natężenie światła i rozmieszczenie punktów świetlnych do potrzeb naszego dziecka. Plafon o średnicy 41 cm posłużyć może jako główne źródło światła, idealnie rozjaśniając całe pomieszczenie. Natomiast spirale lub potrójna fala przydadzą się, jako dodatkowy punkt świetlny przy biurku, czy w kąciku do zabaw. Z kolei kinkiet lub podwójna fala doskonale sprawdzą się zawieszone tuż nad łóżkiem dziecka. Stwarzając delikatny półmrok, umilą wieczorne czytanie bajek i ułatwią zaśnięcie.

Zabawa, nauka, czy sen dziecka, wymagają odpowiednio dopasowanego oświetlenia. By umilić naszym maluchom czas spędzany w domu, warto sprawić, by ich pokój stał się przytulną oazą. Z kolekcją lamp Honey firmy Technolux z łatwością stworzymy klimat rodem z bajkowych opowieści.
Źródło: Fly PR
Opracowanie: FlyPR
18-06-09 07:08:08