X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Naklejki na lodówki

Naklejki na lodówkę
Opracowanie: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl
Bardzo często podczas remontu kuchni stajemy przed dylematem zakupu nowego sprzętu AGD. Jednak nie zawsze dysponujemy odpowiednią ilością środków, które pozwolą nam na wymianę całego niezbędnego sprzętu. Tymczasem naszą ciągle działającą, starą lodówkę możemy odmienić za pomocą kolorowej fototapety.

Jeszcze do niedawna najpopularniejszymi kolorami sprzętu kuchennego był biały i srebrny. Obecnie można kupić lodówkę w dowolnym kolorze. Jednak taki nowoczesny design dużo kosztuje. Dlatego sposobem na odmienienie i ożywienie kuchennego wnętrza są naklejki na lodówkę. Dzięki nim nasz paroletni sprzęt kuchenny nabierze świeżego i atrakcyjnego wyglądu.

Naklejki na lodówkę
Opracowanie: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl
Takie naklejki na lodówkę dostępne są w wielu kolorach oraz wzorach. Odpowiedni wzór można dobrać na zasadzie kontrastu, poprzez dopasowanie kolorystyczne lub po prostu zgodnie z indywidualnymi upodobaniami.

Fototapety na lodówkę to nic innego jak magnetyczne maty, które bardzo łatwo samemu zamontować jak i zdemontować. Przed zamówieniem odpowiedniego wzoru należy dokładnie zmierzyć wybrany sprzęt AGD. Otwory na rączki i uchwyty wycina się samemu.

Naklejka na lodówkę z ziarnami kawy, bardzo dobrze będą pasowała do kuchni w kolorze brązu. Z kolei żółte słoneczniki, cytryny czy smakowite truskawki będą doskonale rozweselać i rozjaśniać białe wnętrza. Dla osób ceniących sobie bardziej wyszukane naklejki przypaść do gustu mogą te z wizerunkiem piwniczki z winem, ulicy Nowego Jorku czy Wieży Eiffla.

Poznaj inne propozycje
Opracowanie: A.D.
18-07-12 03:54:02