X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Krzesło stacjonarne Zanusso firmy Dziedzic – prostota formy

Krzesło stacjonarne Zanusso firmy Dziedzic
Wybór krzeseł do sali konferencyjnej czy poczekalni musi być przemyślaną decyzją. Są one istotnym uzupełnieniem wystroju biura, powinny więc oprócz ciekawej stylistyki, zapewniać także odpowiedni komfort siedzenia. Krzesło Zanusso z kolekcji ,,24h at work” firmy Dziedzic, poprzez połączenie unikalnego wyglądu z ergonomią, idealnie spełnia te wymagania.

Nowoczesne meble przeznaczone do sal szkoleniowych czy recepcji, powinny charakteryzować się wygodą, ciekawym kształtem i wysoką funkcjonalnością. Dzięki temu podnoszą standard pomieszczeń, w których się znajdują i dodają im elegancji. Jednym z najważniejszych elementów w tego typu miejscach są krzesła. Ważne, aby spełniały one nasze oczekiwania nie tylko pod względem użytkowania, ale i wyglądu. Pragniemy przecież, aby nasi klienci i osoby odwiedzające biuro, czas oczekiwania spędzały w komfortowych warunkach.


Oryginalny kształt i ergonomia
Krzesło stacjonarne Zanusso firmy Dziedzic
Odpowiednim krzesłem biurowym, realizującym te wymagania, jest Zanusso firmy Dziedzic. Dzięki wyjątkowemu designowi, model ten spowoduje, że intensywnie eksploatowane pomieszczenia, takie jak sale wykładowe bądź poczekalnie, nabiorą niezwykłego charakteru. Charakterystyczną cechą modelu Zanusso z kolekcji ,,24h at work” jest nietypowo ukształtowane oparcie, które lekko zwęża się ku dołowi i posiada wcięcia przy połączeniu z siedziskiem. Dzięki temu krzesło Zanusso idealnie dopasowuje się do linii ludzkiego ciała. Ze względu na nietypową formę i wysoką funkcjonalność, krzesło Zanusso z kolekcji ,,24h at work”, doskonale sprawdzi się w recepcjach, miejscach przeznaczonych do pracy zespołowej czy w biurach obsługi klienta.

Dopasowane do wnętrza

Odpowiednio dobrane obicie mebli, komponujące się z wystrojem pomieszczenia, jest niezwykle istotne. Firma Dziedzic oferuje szeroką gamę odcieni, która ułatwi nam dobranie koloru krzesła do pozostałych mebli i przyczyni się do stworzenia wyjątkowego miejsca pracy. Zanusso z serii ,,24h at work” firmy Dziedzic jest odpowiednie dla osób, które w swoim wyposażeniu biura chcą mieć wygodne meble, bez rezygnowania z eleganckiego wyglądu. Krzesło Zanusso to nie tylko ciekawa i nowoczesna forma, ale także satysfakcja z użytkowania.

Solidne wykonanie oraz łączenie elementów krzesła sprawią, że przestrzenie biurowe zostaną wzbogacone przez efektowne i trwałe meble. Firma zapewnia 3 lata gwarancji na każdy fotel i krzesło z serii „24 h at work”.

Krzesło stacjonarne Zanusso, seria ,,24h at work” - cena brutto od 433 zł brutto.
Producent: Dziedzic Sp. z o.o., ul. Łączańska 3, 46-100 Namysłów
"Dziedzic", lider w produkcji krzeseł, to firma założona w 1981 roku przez Władysława Dziedzica. W 1994 roku zostały wyprodukowane pierwsze krzesła przeznaczone do pokoju dziecięcego, a siedziba firmy została przeniesiona do Namysłowa. Obecnie firma „Dziedzic” to elastyczna i nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo, zatrudniające ponad 300 osób. Oferta "Dziedzica" obejmuje ponad 460 modeli krzeseł, oferowanych w trzech liniach produktów: podstawowej, 24 h at work i premium.
Krzesła "Dziedzic" wyróżniają się wysoką jakością oraz nowoczesną stylistyką. Są one dostępne w ponad 800 punktach handlowych na terenie kraju. Część produkcji firmy "Dziedzic" kierowana jest na eksport do niemal 30 krajów. "Dziedzic" to firma biorąca czynny udział w międzynarodowych targach, organizowanych m. in. w Poznaniu, w Moskwie i w Kolonii. To także laureat wielu nagród, wyróżnień i certyfikatów.
Opracowanie: Jolanta Jamioł
20-01-04 07:09:03