X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Fotel obrotowy Catiff – wygoda i unikalny design

Współczesne fotele obrotowe powinny cechować się nie tylko komfortem użytkowania czy wysoką funkcjonalnością, ale także unikalnym wyglądem. Krzesłem obrotowym, które spełnia wszystkie te wymagania jest Catiff z kolekcji ,,24h at work” firmy Dziedzic.

Fotel obrotowy Catiff
Opracowanie: dziedzic
Komfortowe siedzenie podczas wielogodzinnej pracy, zapewnia większą wydajność i możliwość dłuższego przebywania przy biurku. Ważne jest, aby fotel dostosowywał się do pozycji przyjętej przez osobę na nim siedzącą. Ponadto powinien spełniać nasze oczekiwania dotyczące nie tylko ergonomii, ale także designu.

Fotel obrotowy Catiff z serii ,,24h at work” śledzi ruchy ciała użytkownika i aktywnie podpiera plecy, a co najważniejsze umożliwia tzw. dynamiczne siedzenie. Dzięki funkcji SYNCHRO ERGO możemy dowolnie regulować kąt nachylenia siedziska wraz z oparciem, co daje możliwość swobodnej zmiany ułożenia ciała i wyboru najbardziej ergonomicznej pozycji do pracy bądź wypoczynku. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu fotel można dostosować do każdej sylwetki, wzrostu czy wagi użytkownika, co zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Wyprofilowane siedzisko i oparcie korygują postawę i uniemożliwiają przyjęcie nieprawidłowej pozycji. Spędzając długie godziny przy
Fotel obrotowy Catiff
Opracowanie: Dziedzic
biurku należy pamiętać także o odpowiednim ułożeniu rąk, przedramion i ramion – w przypadku modelu Catiff mamy możliwość wyboru spośród czterech opcji podłokietników.


Dopasowany do wnętrza
Wystrój pomieszczeń jest jednym z czynników zapewniających komfort pracy, a jego kluczowym elementem są meble. Ich kształt i kolorystyka powinny komponować się z otoczeniem, w którym się znajdują. Fotel Catiff z kolekcji ,,24h at work” firmy Dziedzic dzięki oryginalnemu designowi i możliwości doboru koloru obicia, idealnie sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu biurowym czy domowym gabinecie. Charakterystyczny wizerunek fotela Catiff firmy Dziedzic sprawia, że będziemy chcieli go mieć nie tylko w swoim wyposażeniu biura, ale także w domowej pracowni. Firma Dziedzic zapewnia 3 lata gwarancji na krzesła i fotele z serii ,,24h at work”.
Opracowanie: Jolanta Jamioł
21-05-13 07:37:38