X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Zimno? - wyczarteruj jacht na Karaibach!

Antigua Sunreef Yachts
Opracowanie: Sunreef Yachts
Sunreef Yachts Charter, centralna agencja czarterowa dla większości katamaranów marki Sunreef ma zaszczyt zawiadomić Państwa, iż nowe luksusowe jachty żaglowe i motorowe dołączyły do floty jachtów dostępnych wynajęcia tej zimy na całym akwenie morza Karaibskiego (Bahamy, Wyspy Dziewicze, wyspy Leeward i Windward, okolice Wenezueli, Floryda, etc.).

Ponadto, wiele jachtów operujących tego lata na morzu Śródziemnym wyruszyło już na Karaiby aby obsługiwać ekskluzywne czartery w tym regionie.

SYC jest jedynym biurem czarterowym oferującym tak szeroki wachlarz luksusowych katamaranów do wynajęcia, w tym 15 katamaranów, żaglowych i motorowych, marki Sunreef Yachts. Ponadto, posiada w ofercie brokerskiejponad 1700 super i mega jachtów do wynajęcia na całym świecie.

W czerwcu 2009 agencja SYC została oficjalnie przyjęta jako pełnoprawny członek do renomowanej organizacji MYBA, światowego stowarzyszenia handlowego dla dużych jachtów z załogą założonego w 1984 roku przez grupę wpływowych brokerów jachtowych pragnących promować profesjonalizm i wysoki poziom etyki w przemyśle jachtowym na morzu Śródziemnym, a docelowo także, na całym świecie. Członkostwo w MYBA to również gwarancja najwyższego standardu usług z dziedziny yacht management, charter management i brokerage.

Największa w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej, agencja SYC dołącza tym samym do grupy najważniejszych agencji czarterowych na świecie.

Zapraszamy na stronę w celu uzyskania dalszych informacji.

Nowe jachty we flocie SYC:

1) M/Y DAMRAK

Zwodowany w czerwcu 2009, DAMRAK jest drugą jednostką modelu 70 Sunreef Power w wersji ekskluzywnej. Ten luksusowy jacht wykończony na miarę posiada 4 kabiny dwuosobowe, z czego jeden suite właścicielski w przedniej części jachtu. Każda kabina wyposażona jest w osobną łazienkę z prysznicem, klimatyzację, TV i DVD. Gośćmi zajmować się będzie dwuosobowa załoga. Jacht dostępny jest na całym akwenie na Karaibach.

Damrak Sunreef Yachts


Cena wyjściowa: 32 000 euro za tydzień*
Broszura online:

2) M/Y SEA BASS
21-metrowy jacht motorowy marki Sunreef przeznaczony dla 8 gości i 2 członków załogi. Goście mają do dyspozycji 4 dwuosobowe kabiny z osobną łazienką, prysznicem, klimatyzacją, TV i DVD.
SEA BASS posiada imponujący zestaw rozrywkowy: jacuzzi, skuter motorowy, hydraulicznie wysuwaną trampolinę do skoków do wody, dwa bary na zewnątrz, barbecue, materace do opalania, etc.

Cena wyjściowa: 32000 euro za tydzień*
Broszura online:

3) S/Y EL CAPI III
Zwodowany w 2008, EL CAPI III reprezentuje model Sunreef 62, najpopularniejszy dotychczas jacht żaglowy z gamy Sunreef Yachts. Wykończony brzozą fińską w stylu minimalistycznym, jacht posiada 4 kabiny dwuosobowe z czego jeden suite właścicielski, każda wyposażona w prywatną łazienkę i toaletę.

Cena wyjściowa: zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z SYC
Broszura online:

Operujące jachty w drodze na Karaiby:

1) S/Y SEAZEN II

]Sunreef 70 SEAZEN II przeznaczony jest dla od 8 do 10 gości, operowany przez 2 członków załogi. Wystrój wnętrz nawiązuje do minimalistycznej stylistyki dalekiego wschodu, a zwłaszcza Japonii. Jacht posiada liczne zabawki wodne, tj: skuter wodny Yamaha GP 1300 R, 2 pontony motorowe, narty wodne, wake board, maski i rurki do nurkowania.

Seazen


Cena wyjściowa: 23 375 euro za tydzień*
Broszura online:

2) S/Y TAHAA II
Sunreef 62 w ekstrawaganckim wydaniu łączącym białe umeblowanie z jaskrawą tapicerką. Przeznaczony dla 8 gości ulokowanych w czterech podwójnych kabinach, wszystkie z prywatnymi łazienkami, TV i klimatyzacją.

Tahaa Sunreef Yachts


Cena wyjściowa: 19 100 euro za tydzień*
Broszura online:

3) S/Y CATSY
Sunreef 62 w wersji klasycznej dla 8 gości ulokowanych w 4 podwójnych kabinach z prywatnymi łazienkami.

Cena wyjściowa: 18 700 euro za tydzień*
Broszura online:

4) S/Y ZAHORA
Elegancki Sunreef 62 mogący przyjąć do 10 gości ulokowanych w 4 podwójnych kabinach i jednej kabinie z łóżkiem piętrowym dla dzieci.

Cena wyjściowa: 19 100 euro za tydzień*
Broszura online:

5) S/Y MAUNI
Sunreef 62 w wersji właścicielskiej dla 6 gości ulokowanych w trzech kabinach z czego jeden suite właścicielski w prawym kadłubie.

Mauni Sunreef Yachts


Cena wyjściowa: zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z SYC
Broszura online:

* Wszystkie podane ceny zawierają 15% gwarantowanego rabatu na czartery powyżej wskazanych jachtów zarezerwowanych przed dniem 15 listopada 2009.

Pierwszy super jacht Sunreef – IPHARRA, Sunreef 102 DD
Już wkrótce dostępny do wynajęcia będzie pierwszy super jacht marki Sunreef Yachts. 30-metrowy żaglowy super katamaran z serii double deck IHPARRA przeznaczony jest dla 12 gości ulokowanych w 5 kabinach, którymi zajmować się będzie 4 członków załogi.
Cena wyjściowa: zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z SYC
Broszura online:

Super i mega jachty w ofercie czarterowej SYC
Sunreef Yachts Charter posiada w ofercie czarterowej największe i najbardziej wykwintne super jachty świata. Oto kilka jachtów, które SYC wyczarterowała ostatnio dla swoich klientów:

1) UTOPIA
Największy super jacht na czarter wyprodukowany przez holenderską stocznię Feadship, przeznaczony dla 12 gości ulokowanych w 6 kabinach, którymi zajmie się 17-osobowa załoga. Dostępny na Karaibach.

Cena wyjściowa: 450 000 euro za tydzień
Broszura online:

2) DREAM
Zbudowany w 2003 przez stocznię Feadship, posiada 7 kabin dla 12 gości. Załoga liczy 12 osób. Bazą jachtu jest wyspa St Martin na Karaibach.

Cena wyjściowa: 240 000 USD za tydzień
Broszura online:

3) GALAXY
Zbudowany w 2005 przez stocznię Benetti, ten super jacht przeznaczony jest dla 12 gości ulokowanych w 6 kabinach. Załoga liczy 13 osób. Jacht dostępny jest na południu Francji i na Karaibach, a wkrótce również Malediwy.
18-07-05 07:09:02