X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Codzienna stylizacja włosów

Każda kobieta chce wyglądać pięknie, czuć się pewnie i przyciągać uwagę. Większość osiąga to dzięki perfekcyjnej fryzurze, ale codzienna stylizacja włosów sprawia czasem problemy. Zwykłe urządzenia do stylizacji mogą niszczyć włosy, wysuszając je i odbierając im ich naturalny blask. Stają się one przesuszone, pozbawione blasku, kruche i łamliwe, a ich struktura ulega trwałemu uszkodzeniu. Linia produktów Braun Satin Hair IONTEC do stylizacji włosów została wyposażona w nową – jeszcze mocniejszą – innowacyjną funkcję jonizacji, aby włosy wyglądały pięknie i zdrowo.

Prostownica, suszarka i lokówka z nowej linii urządzeń do stylizacji włosów zapewniają trwałą stylizację i na długo pozostawiają włosy lśniące i pełne blasku. Wszystko to dzięki niezwykłej technologii IONTEC, w którą urządzenia zostały wyposażone. Jest to przełomowa technologia stylizacji bez niszczenia włosów. Urządzenia emitują jeszcze więcej jonów niż dotychczas i dostarczają je bezpośrednio na włosy, dzięki temu stylizacja jest zdrowa, a włosy wzmocnione, naturalnie nawilżone i lśniące.

Emitowane przez urządzenia ujemne jony to porcja satynowych cząsteczek, które neutralizują ładunki elektryczne na włosach, zapobiegając elektryzowaniu ich, wygładzając i sprzyjając lepszemu układaniu. Włosy oplecione zostają przez strumienie jonów, które wnikając w nie odżywiają, zapewniając naszej fryzurze gładkość i niepowtarzalny wygląd. Efekty naturalnie pięknych i olśniewających włosów są natychmiast widoczne.

Braun Satin Hair IONTEC to nie tylko skuteczna, zdrowa stylizacja, ale i niezwykły design produktów. Projektanci marki Braun zadbali o to, by urządzenia spełniały oczekiwania każdej nowoczesnej kobiety, dla której funkcjonalność urządzenia jest równie ważna jak ciekawa forma i innowacyjne wzornictwo.

prostownica Braun
Opracowanie: Braun
Prostownica Satin Hair z funkcją IONTEC łączy w sobie jakość idealnie wygładzonych włosów z elegancją i gustownym designem, za który otrzymała nagrodę prestiżowego International Forum of Hannover, zrzeszającego autorytety z dziedziny wzornictwa przemysłowego.
Dzięki swoim funkcjom gwarantuje ochronę zdrowia włosów przed wysoką temperaturą. Unikalna technologia jonizacji IONTEC, w którą prostownica została wyposażona sprawia, że włosy są idealnie gładkie i lśniące jak nigdy dotąd.
Możliwość ustawienia temperatury w zakresie od 130 do 200 stopni Celsjusza pozwala na dostosowanie stylizacji do indywidualnych potrzeb każdej użytkowniczki. Prostownica, by osiągnąć wybraną temperaturę potrzebuje jedynie 30 sekund. Urządzenie posiada również przycisk natychmiastowego podnoszenia temperatury, dzięki któremu prostownica momentalnie osiąga 200 stopni Celsjusza i pozwala łatwo i szybko wygładzić nawet niesforne kosmyki.
Ceramiczne płytki nano-glide powleczone enamelem gładko suną po powierzchni włosów, nie szarpiąc i nie niszcząc ich struktury. Prostownica ma również duży, czytelny wyświetlacz LCD, dzięki któremu użytkowanie urządzenia jest jeszcze łatwiejsze.
Dodatkowe funkcje takie jak system chłodzenia i funkcja "Strażak" - która sprawia, że po 30 minutach braku aktywności urządzenie się wyłącza, gwarantują bezpieczeństwo użytkowniczce i jej najbliższym.

prostownica Braun
Suszarka Satin Hair z funkcją jonizacji IONTEC jest gwarancją codziennej zdrowej stylizacji. W trosce o bezpieczeństwo każdego rodzaju włosów suszarka została wyposażona w system Satin Protect. Jest to funkcja, pozwalająca kontrolować przepływ ciepłego i zimnego powietrza, dzięki któremu perfekcyjnie zabezpiecza włosy przed przesuszeniem i uszkodzeniem. Satin Protect świetnie współgra z umieszczonym wewnątrz suszarki ceramicznym elementem grzejnym, który dostarcza ciepło podczas suszenia. Dzięki temu na włosach suszonych suszarką z serii Satin Hair nie powstają tzw. "gorące punkty", a ich powierzchnia nie jest przesuszona.
Dzięki ogromnej mocy drzemiącej w suszarce Satin Hair - 2200 Watt, stylizacja i suszenie nawet grubych i długich włosów są łatwe, przyjemne i skuteczne.
Dla wymagających kobiet, marka Braun stworzyła regulowany, trzystopniowy sterownik gorącego powietrza i dwustopniowy zimnego, który pozwala dostosować temperaturę suszenia do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Dodatkowo suszarka została wyposażona w funkcję szybkiego wyrzutu zimnego powietrza, a także dyfuzor i nakładkę skupiającą, które ułatwiają stylizację.

lokówka Braun
Lokówka z linii urządzeń Satin Hair IONTEC podobnie jak suszarka i prostownica posiada niezwykle wydajny system jonizacji. W czasie używania lokówki emitowane przez nią jony układają się na każdym loku wydobywając ich naturalny blask. Dzięki wysiłkom specjalistów marki Braun lokówka z nowej serii Satin Hair pozostawia loki idealnie miękkimi i sprężystymi.
Wyświetlacz LCD, w który została wyposażona lokówka, ułatwia korzystanie z urządzenia i umożliwia wybór jednego z pięciu poziomów temperatury w zakresie od 125 do 185 stopni Celsjusza. Lokówka osiąga wybraną temperaturę zaledwie w 60 sekund.
Podobnie jak w pozostałych produktach z linii Satin Hair zastosowana została funkcja "Strażak" - automatycznego wyłączania po 30 minutach braku aktywności.
22-01-03 10:01:22