X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Własny projekt szklanych drzwi

Piramidy
Opracowanie: Villa Glass Studio
Źródło: Villa Glass Studio
Możliwość stworzenia od podstaw indywidualnego projektu drzwi to ciekawa propozycja firmy Villa Glass Studio, producenta szkła architektonicznego oraz szklanych dodatków. Aranżacje wykonane według wskazówek klienta pozwalają urządzić niepowtarzalne wnętrze, zgodne z jego wizją i oczekiwaniami.

Nad całym procesem, od momentu stworzenia rysunku aż do chwili, gdy szklana płyta opuści piec hutniczy, czuwa artysta plastyk, który jest odpowiedzialny za prawidłowy przebieg każdej z faz produkcji. Przygotowuje on kilka rysunkowych projektów, z których klient wybiera jeden, najbardziej mu pasujący. Projekt zaakceptowany, bez zmian we wzorze czy kolorystyce, zostaje później przeniesiony na szklaną taflę.

Istotnym elementem całości procesu jest formowanie szkła. Ten sam artysta własnoręcznie formuje taflę dbając o odpowiedni dobór i proporcje kolorów. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu fusingu – metody formowania szkła, która pozwala na stworzenie niemal każdego wzoru i uzyskanie dowolnej barwy.

Inspiracja obrazem   saksofon
Opracowanie: Villa Glass Studio
Źródło: Villa Glass Studio
Osoby chcące stworzyć swoją autorską aranżację mogą zgłosić się do Villa Glass Studio z własnym projektem. Po konsultacji ze specjalistą i ocenie możliwości wykonania propozycja jest modyfikowana lub od razu rusza do produkcji. Źródłem inspiracji do tworzenia własnych projektów szklanych elementów są najczęściej ciekawe kompozycje, znane obrazy czy różne abstrakcyjne formy, często ściśle związane z koncepcją całego wnętrza. Stworzone dzięki wyjątkowej metodzie drzwi szklane, kabiny prysznicowe czy luksfery własnego projektu przez lata będą zdobić wnętrza i zachwycać nie tylko członków najbliższej rodziny.

Dane techniczne:
- szkło hartowane
- formowane metodą fusingu
- wzór i kolor – do wyboru z palety wzorów lub na zamówienie
- możliwość stworzenia drzwi własnego projektu
- wymiary: szerokość do 220 cm
- gwarancja 24 m-ce
Źródło: PointB
Opracowanie: Adam Wróbel
21-05-17 07:37:12