X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Sypialnia w zestawie

meble do sypialni
Opracowanie: ABRA
Źródło: ABRA
Prezentowany zestaw sypialniany to system mebli w stylu nowoczesnym, który od kwietnia będzie dostępny wyłącznie w sieci sklepów meblowych ABRA. Zastosowanie funkcjonalnych rozwiązań, uniwersalna kolorystyka i atrakcyjna cena mają wiosną podbić serca klientów ceniących sobie eleganckie i nastrojowe wnętrza.

Nowoczesny charakter mebli COMO podkreślają ozdobne, metalowe okucia oraz zastosowane u wezgłowia http://wezglowia.pl/ łóżka oświetlenie ledowe. Wspólnie wytypowane przez producenta i dystrybutora bryły mebli COMO stworzą jedyny w swoim rodzaju zestaw, który dostępny będzie wyłącznie w salonach sieci ABRA. 
W skład sypialni wchodzą: czterodrzwiowa szafa z lustrem i  przesuwnymi drzwiami, przestronne łóżko oferowane w standardowej szerokości 160cm (istnieje możliwość doboru łóżka o szerokości 180cm), dwudrzwiowa komoda wraz z kompletem 5-ciu pojemnych szuflad oraz szafka nocna z szufladą. Meble w takiej konfiguracji (za wyjątkiem dostępnego również w innych salonach łóżka 160 cm) będzie można kupić tylko i wyłącznie w sieci salonów Abra.

- Nasza firma od wielu lat współpracuje z siecią ABRA, do której dostarczamy szeroką gamę mebli pokojowych. Sypialnie, szafy oraz kompleksowe rozwiązania systemowe to główny nurt produkcji Helvetia Meble. Zestaw COMO to połączenie wielu materiałów wykonanych w nowoczesnych technologiach. Sypialnia skonstruowana została na bazie płyty laminowanej w kolorze wenge, co w połączeniu z aluminiowym obrzeżem ABS tworzy nowoczesny design, który przyciąga uwagę i mamy nadzieję zdobędzie uznanie wśród klientów. Staramy się, aby nasze meble przede wszystkim spełniały oczekiwania odbiorców, zarówno pod względem wykonania, jak i funkcjonalności – mówi Martina Somysz, kierownik sprzedaży na kraj w firmie HM Helvetia Meble.

Sypialnia Como jest rozszerzeniem dotychczasowej oferty z systemu Como, który dostępny jest w ofercie salonów sklepów meblowych ABRA

- System Como, firmy Helvetia Wieruszów cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów, dlatego łączymy spore nadzieje również i z tym zestawem. Producent przygotował optymalny pod względem cenowym i funkcjonalnym komplet - sypialnię w nowoczesnym wzornictwie i popularnej kolorystyce.– mówi Piotr Lisowski, dyrektor marketingu ABRA S.A. - Dużym atutem jest to, że zestaw dostępny będzie na wyłączność dystrybucyjną tylko w sieci sklepów meblowych ABRA. Liczymy na to, że dostępna od drugiej połowy marca sypialnia może stać się wiosennym hitem sprzedaży naszej sieci – dodaje Piotr Lisowski.
Opracowanie: Agnieszka Szybowska-Mróz
18-12-11 07:15:04