X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Prasowe „Archiwum X”

stojak na gazety
Opracowanie: Legnoart
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/ext/producenci/29/3/60
Plotki ze wszystkich kontynentów, zdjęcia z każdego zakamarka świata, doniesienia największych agencji prasowych, kąśliwe felietony na temat wielkich tego globu – wszystko mieści się w prasie rozpartej w luksusowym stojaku na czasopisma włoskiej firmy Legnoart. Cała Ziemia zamknięta w stojaku Edito. Zabawne jest, że nie trzeba ruszać się z domu, by dobrze wiedzieć, co w świecie piszczy.

Wykonane z niepospolitych gatunków drewna – dębu, brzozy, zebrawood i mahoniu pasiastego – cztery stojaki Edito projektu Enrico Albertiniego, będą strażnikami motoryzacyjnych nowinek, czy informacji ze świata mody.
Taki stojak jest niewątpliwą ozdobą salonu. To swoista wystawa zainteresowań i pasji domowników. Edito można postawić na bardzo eksponowanym miejscu z racji wytwornego wykonania i oryginalnego kształtu. Stojak w kształcie litery X to prawdziwe archiwum nieodkrytych jeszcze tajemnic, odłożonych na później przyjemności smakowania plotek z całego świata.

W czasie, gdy Internet staje się najpotężniejszym medium, przenosząc tekst w wirtualną przestrzeń, stojaki na gazety, co ciekawe, przeżywają renesans. Wracają nieco nostalgiczne upodobania do szelestu kartek, zapachu farby drukarskiej, sycenia się słowami i barwnymi ilustracjami, których fakturę wyczuwa się pod palcami. Tego Internet nie da i nie zastąpi. Stąd - czasopisma umieszczone w pięknych, luksusowych stojakach Edito, włoskiej marki Legnoart, nie muszą obawiać się zapomnienia, czy odrzucenia.
Jeśli postawić Edito na podłodze z drewna, lub ceramiki, efekt będzie odurzający. Stojak Legnoart (36 x 26,5 x 28,5 cm) jest doskonałym pośrednikiem między człowiekiem, a czasem spędzonym sam na sam ze sobą. Editio podpowiada, że trzeba nauczyć się na nowo dystansu do świata, umieć cieszyć się chwilami czytania w domowym zaciszu. Drewniany, wytworny stojak na gazety wyzwala ciekawość, dając możliwość smakowania drukowanych słów – czyli lektury z prawdziwego zdarzenia.
Stojak Edito włoskiej firmy Legnoart może być doskonałym prezentem dla tych, którzy potrafią dostrzec urok salonu wzbogaconego o świat zamknięty w prasie.

Siedzący wygodnie w fotelu, sklepu z upodobaniem sięga po pachnącą farbą drukarską prasę rozpartą w wytwornym drewnie stojaka Edito marki Legnoart. Stojak (tutaj) stojak (klikaj)
Opracowanie: J. Gawlikowska, K. Wawrzyczek
18-06-22 15:19:51