X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Fotele i krzesła wizytówką firmy

krzesła
Opracowanie: Dziedzic
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/krzeslo_stacjonarne_vander_firmy_dziedzic.jpg
Kolekcje mebli to rozwiązanie pozwalające kompleksowo urządzić każde pomieszczenie. To także sposób na stworzenie harmonijnej całości, w której wszystkie elementy idealnie do siebie pasują. Taki efekt możemy osiągnąć dzięki fotelom i krzesłom Cube, Active i Vander z serii „24h at work” firmy Dziedzic.

Wizerunek przedsiębiorstwa to nie tylko papier firmowy i wizytówki w tym samym kolorze. Specjaliści wiedzą, jak istotne jest to, aby aranżacja wnętrza firmy była zgodna również z przyjętym przez nią stylem. Niezależnie, czy będzie to poczekalnia w salonie SPA, sala konferencyjna w banku, czy hotelowa recepcja - każde z tych miejsc możemy profesjonalnie urządzić za pomocą mebli z jednej kolekcji. Stworzyć spójną całość w każdym pomieszczeniu użyteczności publicznej pomogą fotele i krzesła Cube, Active i Vander.

Kompleksowe rozwiązania
fotele obrotowe
Opracowanie: Dziedzic
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/fotel_obrotowy_active_firmy_dziedzic.jpg
Kolekcje Cube, Active i Vander to wiele propozycji, do których należą zarówno fotele obrotowe, jak i krzesła stacjonarne. Wybierając kolor obicia, opcje podłokietników oraz podstaw możemy krzesła firmy Dziedzic dopasować do przeznaczenia i aranżacji każdego pomieszczenia.

Estetyczne połączenie elementów w krzesłach stacjonarnych Cube oraz dodatkowe wzmocnienia wewnątrz profilu krzesła (przejdź do oferty) sprawiają, że są one niezwykle trwałe i eleganckie. Modele - na nogach lub na płozach, z podłokietnikami lub bez – pozwalają na dopasowanie krzesła do charakteru wybranego wnętrza. Natomiast fotele obrotowe ze stylowymi, drewnianymi podłokietnikami oraz w opcji z zagłówkiem dodają siedzącym w nich osobom autorytetu i pewności siebie.

Podobne efekty osiągniemy wykorzystując krzesła i fotele Active oraz Vander. Decydując się na jedną z tych dwóch kolekcji urządzimy każde biuro w wyjątkowo oryginalny i funkcjonalny sposób. Nowoczesny design z harmonijną, delikatną linią konstrukcji krzeseł stacjonarnych i foteli obrotowych Active sprawia, że dodają one pomieszczeniom lekkości. Natomiast proste kształty kolekcji Vander pozwalają na w pełni profesjonalne zaprojektowanie każdego miejsca użyteczności publicznej.

Komfort użytkowania
krzesła
Opracowanie: Dziedzic
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/krzes%b3o_stacjonarne_cube_plozy.jpg
Fotele obrotowe z kolekcji „24h at work” firmy Dziedzic wyposażone zostały w rozwiązania zwiększające wygodę i komfort użytkowania. Zastosowane mechanizmy, w krześle Vander – Multiblock oraz w krzesłach Cube i Active - Multi Synchro, umożliwiają regulację nachylenia siedziska wraz z możliwością zablokowania odchylenia krzesła. Dzięki temu bez problemu ustawimy pozycję optymalną do pracy lub wypoczynku. Ponadto system Multi Synchro pozwala na regulację wysokości oparcia i głębokości siedziska, oraz regulację oporu odchylenia oparcia. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość dobrania do krzeseł obrotowych podłokietnika posiadającego regulację wysokości, w fotelu Vander możemy ustawić również kąt jego nakładki.

Krzesła z kolekcji Cube, Active oraz Vander są funkcjonalne i charakteryzują się nowoczesnym designem. Znacznie podnosi to komfort pracy oraz wrażenia estetyczne. Ponadto pomieszczenie urządzone w jednym stylu i za pomocą jednej kolekcji jest nie tylko niezwykle eleganckie, ale tworzy również spójny wizerunkowy element aranżacji całego przedsiębiorstwa.
Opracowanie: Jolanta Jamioł
18-06-10 07:08:04