X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Paryski szyk i awangarda w sypialni

Sypialnia
Opracowanie: Aleksandra Klupińska i Dominik Ć
Źródło: „Dekoratornia”
Celem projektantów „Dekoratorni” będzie metamorfoza niedużej sypialni. Pomieszczenie w nowej aranżacji urzeknie widzów niepowtarzalnym wystrojem, a główną rolę odegra eleganckie łóżko w kolorze antara beige. Prosta rama zestawiona z dekoracyjnym, pikowanym wezgłowiem idealnie wpisuje się w eklektyczny wystrój pomieszczenia.

Efekt glamour projektanci uzyskają dzięki złamaniu minimalistycznej konwencji wnętrza - dodatkowe informacje - awangardowym, ciemnofioletowym kolorem ścian i charakterystycznymi dodatkami. Wyjątkowość i urok miejsca podkreśli kryształowy żyrandol oraz bogato zdobione świeczniki.

„Sypialnię dwojga młodych ludzi urządziliśmy w stylu francuskim. Zainspirowani paryskimi apartamentami postanowiliśmy, że będzie łączyła lekkość formy z elegancją. Chcieliśmy, żeby to miejsce było romantyczne i intrygujące. By podkreślić wyjątkowy charakter wnętrza wprowadziliśmy odważny, mocny fiolet. W sypialni nie brakuje również elementów zaczerpniętych z pałacowego stylu, które dodają jej oryginalności. Kluczowym i najważniejszym elementem aranżacji jest jednak królewskie, tapicerowane łoże Mateo z kolekcji Black Red White – powiedziała Aleksandra Klupińska, projektantka wnętrza (sprawdź stronę).

Styl paryski – poza charakterystycznymi meblami i dodatkami – cechuje uporządkowanie. Symetrycznie umiejscowione szafki nocne, poduszki, zasłony oraz świeczniki wprowadzą do wnętrza harmonię i ład.

***
Autorami projektu są Aleksandra Klupińska i Dominik Ćwiek, którzy zaaranżowali już w „Dekoratorni” wiele niepowtarzalnych i oryginalnych wnętrz z wykorzystaniem mebli z asortymentu Black Red White.
Projektanci urządzą niewielki pokój utrzymany w paryskim stylu. Dominować będzie szyk i elegancja. Efekty ich prac można będzie obejrzeć w niedzielę, 2 maja 2010 roku, o godz. 13.00 w TV4.

Źródło: GENESIS PR
Opracowanie: Urszula Głowicka
22-06-21 10:01:23