X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Styl klasyczny, a modernizm

Istnieją meble, które nie znajdą miejsca obok siebie w tym samym pomieszczeniu (a na pewno jest na to b. mała szansa). Mimo, iż grono osób skłonnych do łączenia różnych stylów i tonacji nie jest małe – nie zdecydowaliby się oni na każdy możliwy mix. Niektóre krzesła, meble skrzyniowe czy sofy są tak różne, że łączenie ich jest niewskazane.

Narożnik Elementi
narożnik
Opracowanie: Caya Design
Źródło: Caya Design
Wykonany jest w klasycznym stylu i stonowanej barwie, skórzana półka w ciemnym brązie dopełnia całości. Mebel ma ciepły kolor, dzięki czemu z łatwością będzie można dopasować go do pozostałych elementów naszych aranżacji takich jak orzechowa podłoga, stolarka okienna czy panele ścienne. Z racji tego, iż jest to wersja modułowa - możliwości kształtowania mebla są ograniczone jedynie wielkością wnętrza.

Narożnik Emotion
narożnik
Opracowanie: Caya Design
Źródło: Caya Design
Styl modern, w jakim wykonano pikowany Emotion z kolekcji Caya Design charakteryzuje zmiana kolorów przewodnich. Narożnik ma wyrazistą barwę i proste kształty. Kolorystyka ta skierowana jest do odważnych osób, które nie boją się mebli w tej tonacji. Szczególnie, jeśli jest to narożnik - centralny punkt salonu. Pokryty jest on skórą typu Bongo Genetic gr. III, która jest połączeniem skóry naturalnej, poliestru, bawełny i poliuretanu. Dzięki temu osiągnięto większą wytrzymałość obicia niż w przypadku pełnej skóry naturalnej.
Obydwa narożniki zawierają pojemniki na pościel, a komfort siedziska zapewnia pianka wysoko-elastyczna oraz lateks.
Co do stylów: zarówno klasyczny jak i modern łączy cel, który powinniśmy osiągnąć przy projektowaniu wnętrz, czyli komfort i styl, gdyż ludzie oczekują modnego otoczenia bez poświęcania wygody.
Źródło: CAYA DESIGN
Opracowanie: Rafał Stachlewski
19-10-05 07:06:08