X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Klamki i akcesoria meblowe we włoskim stylu

klamka
Opracowanie: VERDI
Źródło: VERDI
Włosi już dawno zyskali miano znawców nie tylko w dziedzinie mody, ale również designu i wykończenia wnętrz. Ich pomysły stają się inspiracją dla projektantów z całego świata. W Polsce właśnie zadebiutowała nowa marka, bazująca na włoskim wzornictwie.

Natchnieniem w tworzeniu nowej marki była twórczość włoskiego kompozytora – Giuseppe Verdiego. Tak jak o pięknie jego dzieł decydowała kompozycja pojedynczych nut, tak samo jest w przypadku wnętrz naszych domów – o ich smaku może zadecydować detal. Tak powstała wyjątkowa linia klamek oraz szyldów dolnych. Produkty marki Verdi sprawią, że każde wnętrze nabierze eleganckiego charakteru.

klamka
Opracowanie: VERDI
Źródło: VERDI
- Marka Verdi powstała z myślą o Klientach zwracających uwagę na eleganckie i oryginalne elementy wykończenia wnętrz wrocław wnętrz, które bardzo często decydują o jego ostatecznym charakterze – wyjaśnia Monika Jaworska, Specjalista ds. Marketingu Gamet S.A. – czołowego producenta klamek do drzwi i akcesoriów meblowych. – Wiodącym materiałem z którego wykonywane są produkty Verdi jest czysty, szlachetny mosiądz. Jego właściwości w połączeniu z precyzją włoskich rzemieślników sprawiają, że wygląd klamek pozostaje niezmienny przez wiele lat, ciesząc oko nie tylko ich właścicieli.
Produkty marki Verdi po raz pierwszy można było zobaczyć podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów BUDMA.
Opracowanie: Katarzyna Wylon
22-06-21 10:01:08