X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Dobierz kosmetyki do długości włosów

Wella przedstawia pierwszą na rynku 3 linie kosmetyków do stylizacji, zapewniających maksymalne utrwalenie i jednocześnie dopasowanych do różnej długości włosów. Eksperci Wella wiedzą, że włosy o różnej długości stawiają podczas stylizacji odmienne wyzwania. Dlatego stworzyli Wella Forte - 3 innowacyjne, mocno utrwalające warianty kosmetyków przeznaczonych do stylizacji włosów krótkich, półdługich oraz długich.

W tym sezonie na pokazach mody łatwo można zaobserwować fryzury różniące się od siebie nie tylko pod względem stylu, ale również długości włosów. Naukowcy Wella dowiedli, że kobiety z różnymi długościami włosów potrzebują odmiennych kosmetyków do stylizacji, aby ich fryzury wyglądały perfekcyjnie. Innowacyjne kosmetyki do stylizacji Wella Forte zostały stworzone, by sprostać tym oczekiwaniom. W skład kolekcji Wella Forte wchodzą kosmetyki do włosów krótkich, półdługich oraz długich, pomagające tworzyć odważne i nowoczesne fryzury, które pozostaną mocno utrwalone przez cały dzień. Nawet gdy nie masz do dyspozycji stylisty, z pomocą Wella Forte możesz układać modne fryzury, bez względu na długość włosów.

kosmetyki do włosów Wella


"Podczas wizyty w salonie, to stylista dobiera kosmetyki do stylizacji odpowiednie do długości włosów Po powrocie do domu jesteśmy zdani na własny wybór. Dlatego też stworzenie kosmetyków dopasowanych do różnej długości włosów i ułatwiających tym samym wybór odpowiedniego produktu, jest z całą pewnością najbardziej logicznym sposobem umożliwiającym utrwalenie fryzury" - mówi Sascha Breuer, międzynarodowy stylista Wella. "Obecne trendy w stylizacji fryzur kładące nacisk na tworzenie wyrazistego, indywidualnego stylu, tym bardziej uzasadniają potrzebę stworzenia kosmetyków, dopasowanych do różnej długości włosów. Wchodząc do salonu kobieta zazwyczaj wie, co chce wyrazić fryzurą. Produkty Wella Forte pomagają jej utrzymać ten efekt – tak, jak by miała stylistę do dyspozycji każdego dnia" – dodaje Sascha Breuer.

Dlaczego różnej długości włosy wymagają użycia różnych kosmetyków?
Idealnie utrwalona fryzura daje nam więcej niż tylko świetny wygląd. "Kobiety chcą mieć kontrolę nad własną fryzurą. To pomaga im czuć się dobrze" – mówi Rene Rust, Kierownik ds. Kontaktów Profesjonalnych i Naukowych w Procter & Gamble. Układając rano fryzurę chcą, aby przetrwała ona w tym kształcie przez cały dzień. Świadomość, że włosy dobrze wyglądają, wpływa również na ich pewność siebie.

Dr. Rene Rust dodaje: "Pracowaliśmy ostatnio z takimi stylistami jak Sascha Breuer, aby zrozumieć wymagania włosów różnych długości. Różnice te wynikają np. z faktu, że im dłuższe są włosy, tym ich ciężar jest większy. Długie włosy potrzebują mocniejszego utrwalenia, które pozwoli zachować kształt fryzury przez cały dzień. Krótkie włosy z kolei są delikatniejsze, i zbyt mocne utrwalenie może je nadmiernie obciążyć. Stylizacja włosów średniej długości jest najtrudniejsza, gdyż są one najmniej odporne na działanie czynników zewnętrznych. Stworzyliśmy więc kosmetyki o odpowiednio dobranej zawartości składników utrwalających - polimerów. Dzięki temu produkty Wella Forte zarówno mocno utrwalają, jednocześnie nie obciążając nadmiernie włosów."

Włosy krótkie
włosy krótkie Wella
Opracowanie: Wella
Kobiety z krótkimi włosami postrzegane są jako osoby pewne siebie i otwarte. "Krótkie włosy mogą komunikować naprawdę wiele. Zdają się wyrażać dwie strony osobowości. Z jednej strony dowcipną kobietę z błyskiem w oku, z drugiej osobę poważną i wyrafinowaną" – mówi Sascha Breuer, międzynarodowy stylista Wella. "Moim zdaniem krótkie włosy, odsłaniające twarz i podkreślające kształt głowy umożliwiają tworzenie fryzur nastroszonych, jak również niezwykle gładkich. Dzięki odpowiednim kosmetykom do stylizacji taka fryzura może zachować swój kształt przez cały dzień, bez jej nadmiernego usztywnienia" – dodaje Sascha Breuer.

Krótkie włosy są lekkie i bardzo podatne na każdy ruch. Prawdziwym wyzwaniem w ich stylizacji jest stworzenie maksymalnie utrwalonej fryzury, która utrzyma wypracowany kształt przez cały dzień, ale jednocześnie nie będzie obciążona nadmiarem produktów do stylizacji. Dlatego kosmetyki Wella Forte Bardzo Mocne Utrwalenie charakteryzują się odpowiednio dobranym poziomem substancji utrwalających. Dzięki temu odpowiadają na potrzeby kobiet z krótkimi włosami. "Przy tworzeniu kosmetyków do stylizacji włosów krótkich staraliśmy się uzyskać produkty umożliwiające układanie modnych, wpisujących się w najnowsze trendy fryzur, które jednocześnie mogłyby zachować swój kształt przez cały dzień" – mówi dr. Rene Rust.
Kosmetyki Wella Forte Bardzo Mocne Utrwalenie są łatwe w stosowaniu, w naturalny sposób utrwalają krótkie włosy, umożliwiając tworzenie fryzur pełnych ekspresji.
W skład kolekcji wchodzą lakier, pianka oraz żel do stylizacji.

Włosy półdługie
włosy półdługie Wella
W tym sezonie w świecie fryzur króluje naturalność. Uczesania powinny być lekkie i swobodne, jakby ułożone podmuchem wiatru, a dobrą długością do ich tworzenia są włosy sięgające do ramion. "Włosy półdługie dają wiele możliwości stylizacji. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia stylisty. Zawsze staram się przekonywać moje klientki, aby nie bały się eksperymentować" – mówi Sascha Breuer.

Włosy półdługie są uniwersalne, jednak najmniej odporne na działanie czynników zewnętrznych. Nie są tak ciężkie, jak włosy długie, trudniej więc znoszą np. podmuchy wiatru, a w porównaniu do włosów krótkich są bardziej narażone na utratę wypracowanego kształtu fryzury. Dlatego tak ważne jest, aby kosmetyki do stylizacji były właściwie dopasowane do średniej długości włosów. Tylko wtedy możemy mieć gwarancję, że nie będą one ani przeciążone, ani zbyt słabo utrwalone, narażając fryzurę na utratę kształtu. Kosmetyki Wella Forte Super Mocne Utrwalenie przeznaczone są do stylizacji włosów półdługich. Zawierają odpowiednio dobraną mieszankę polimerów, dzięki czemu fryzura staje się bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych, a jednocześnie włosy nie wyglądają na usztywnione. Pianka do włosów w płynie jest lekka i łatwa w użyciu. Z kolei tradycyjna pianka dodaje włosom objętości, która utrzymuje się przez cały dzień. Lakier do włosów natomiast mocno utrwala włosy, aż do 24 godzin.

Włosy długie
włosy długie Wella
Włosy długie uważane są za symbol kobiecości i zmysłowości. Nie tylko są ponadczasowo piękne i modne, ale dają także niezliczone możliwości tworzenia różnego rodzaju skomplikowanych fryzur oraz upięć. "Uwielbiam pracować z długimi włosami, ponieważ dają mi ogromne pole do popisu, a jednocześnie są wyzwaniem, jak dla każdego stylisty. – mówi Sascha Breuer.

Długie, lśniące włosy emanują zdrowiem, ale ich ciężar może wpływać na ostateczny kształt fryzury, pozbawiając loki kształtu. Gładkie i proste włosy, szczególnie gdy są czyste i miękkie, znacznie łatwiej prześlizgują się między sobą. Wtedy fryzurę trudniej jest kontrolować. Dlatego taka ilość włosów wymaga bardzo mocnego utrwalenia, które będzie ich niewidocznym wsparciem przez cały dzień, pomagającym przeciwstawiać się sile grawitacji. W kosmetykach Wella Forte Maksymalne Utrwalenie poziom substancji utrwalających został zwiększony do maksimum, tak, aby utrwalić włosy nawet do 24 godzin. W skład kolekcji wchodzą lakier i pianka do włosów.

Nowe kosmetyki do stylizacji Wella Forte to pierwsze na rynku 3 linie zapewniające maksymalne utrwalenie i jednocześnie dopasowane do różnej długości włosów. Każda z trzech kolekcji Wella Forte zawiera specjalnie dobraną, unikalną kombinację polimerów, dzięki którym twoja fryzura będzie mocno utrwalona, bez względu na długość włosów.
19-04-15 07:20:02