X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Przyjemność dotyku…kamienia

salony urody
Opracowanie: www.pasja.wroclaw.pl
W salonach urody szukamy zarówno profesjonalnej pielęgnacji ciała, jak i relaksu w spokoju - chwilowej dezercji z chaosu codzienności. Chwile prawdziwej rozkoszy zapewnia salon - http://www.morganinteriordesign.pl/projektowanie-wnetrz/ - urody Pasja w trakcie unikalnego zabiegu – masażu ciepłymi kamieniami.

Wchodząc do salonu urody Pasja, dyskretnie wymykamy się ciągłej pogoni. Przytulne, stylowo zaaranżowane w ciepłych barwach wnętrze, delikatne światło, głębokie fotele i filiżanka herbaty to dopiero początek uczty zmysłów.

Uczta zmysłów
Ten łagodny wstęp jest w pełni uzasadniony, bowiem masaż ciepłymi kamieniami ma przede wszystkim działanie odprężające i lecznicze - doskonale likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśniowe, oddziałując na cały nasz organizm. Do ukrytego w głębi salonu gabinetu nie dociera zgiełk samochodów. Jedyne dźwięki, które słyszymy, to kojąca relaksacyjna muzyka, co pozwala na skoncentrowaniu uwagi na wyspecjalizowanym dotyku masażystki. A jest to dotyk nie byle jaki. Przez 70 minut ciało ma kontakt z rozgrzanymi do około 40 stopni odpowiednio wyselekcjonowanymi kamieniami. Ich gładka powierzchnia wzbogaca zwykłe ruchy masujące niepowtarzalną intensywnością.
Elementem niezbędnym przy masażu jest umilający dotyk specjalny olejek, który głęboko wnika w skórę i nawilża ją zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Po masażu ciepłymi kamieniami w salonie Pasja nasze ciało jest więc nie tylko rozluźnione, ale też gładkie, jędrne i gruntownie wypielęgnowane.

Masaż ciepłymi kamienia na co dzień i na każdą porę roku
salony urody
Masaż ciepłymi kamieniami jest zabiegiem wyjątkowym i w Polsce nie często wykonywanym. A szkoda, bo gdy jest zimno, idealnie łagodzi negatywne skutki długiej i nieprzyjemnej pory jesienno-zimowej naszej strefy klimatycznej. Latem natomiast uzupełniony zimnymi kamieniami, przynosi łagodną ochłodę i ulgę rozgrzanemu organizmowi i spieczonej słońcem skórze.

Masaż ciepłymi kamieniami w salonie Pasja przywraca nam wewnętrzną siłę i niezłomność kamienia, naszemu ciału sprężystość oraz energię, a skórze blask i delikatność. Odpowiednie wykorzystanie dzieł natury, a z umiejętności tej bez wątpienia słynie wrocławski żyrandole (odwiedź stronę) urody Pasja, przynosi niepowtarzalne efekty. Natura zaopatrzyła nas we wszystko, czego potrzebujemy. Żal nie korzystać…
Masaż ciepłymi kamieniami oferowany przez Salon Urody Pasja – 130 zł/70 minut
Salon Urody Pasja, ul. Poniatowskiego 7c, Wrocław, tel. 071 321 23 13, tel. kom. 608 471 447


Hanna Gehrke-Gut
Źródło: Gut PR
21-08-03 16:38:08