X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

NAUSICAA – nowe rozwiązanie dla ośrodków SPA

Nausicaa
Nausicaa jest nowym urządzeniem, integralną częścią projektu SPA firmy GTS. Wykorzystuje wodę w najróżniejszych formach – płynnej, parowej, kropelkowej, rozpylanej łącznie z esencjonalnymi olejkami eterycznymi i wzmocnionej działaniem koloroterapii.

Nausicaa dostarcza unikalnych zabiegów Thalasoterapii i zabiegów kosmetycznych inspirowanych Gorącymi Źródłami.

Przenosi umysł i ciało do fascynującego świata wody, gdzie piękno i dobre samopoczucie zlewa się w wymiarach nowo odnalezionej harmonii

Nausicaa jest "miejscem", gdzie najwyższej jakości kosmetyki, ekskluzywne i unikalne techniki masażu "morskich zabiegów" spotykają się we właściwym sobie środowisku. Aby za pomocą dobroczynnych właściwości wody dostarczyć skórze prawidłowego nawilżenia, przywrócić jej energię i totalny relaks dla umysłu.
Unikalna przestrzeń w salonie lub Spa odtwarza naturalne środowisko morskie lub gorące źródła, w którym przeżywane doświadczenia przywołują intensywne emocje wodnego świata.

* Para Wodna- natlenienie umysłu

Ciepła para wodna rozgrzewa skórę, stymuluje naskórek, pobudza organizm do usuwania toksyn. Wygładza, oczyszcza skórę z warstwy martwego naskórka. Ciepło przynosi natychmiastowy relaks i odprężenie dla ciała i zmysłów. Idealna w fazie nakładania maski. Pomaga przewodzić składniki aktywne w głąb skóry. Chroni maski o kremowej konsystencji przed nadmiernym wysychaniem na skórze.

* Ciepłe powietrze - redukcja napięcia

Ciepłe powietrze delikatnie stymuluje mikrocyrkulacje, likwiduje napięcie mięśni, uspokaja zmysły, detoksykuje i rewitalizuje. Ciepłe powietrze pozwala uzyskać efekt sauny bez uczucia zmęczenia spowodowanego wysoką temperaturą. Stosowane w pierwszej fazie do otwarcia porów w skórze, wspomaga usuwanie toksyn i ogrzewa ciało. W końcowej fazie masażu utrzymuje przyjemną dla ciała temperaturę dodatkowo relaksując i osuszając.

*Prysznic- stymulacja

Woda o różnej temperaturze dokładnie oczyszcza skórę bez konieczności przechodzenia pod natrysk. Relaks trwa nadal, a ciepła i chłodna woda stymuluje mikrocyrkulację, dodaje energii ciału i umysłowi. Niezwykle praktyczny i nieodzowny przy zmywaniu masek. Idealnie nadaje się również do dodatkowej stymulacji i poprawy mikrocyrkulacji.

* Koloroterapia- zrównoważenie emocji

Światło w różnorodnej kolorystyce pomaga delikatnie przywracać równowagę emocjonalną, wycisza zmysły i wprowadza nas w stan pozytywnej energii. Barwa światła dobierana jest indywidualnie w zależności od preferencji klienta oraz typu zabiegu aby wzmocnić jego efekt. Np. czerwony pobudza metabolizm i jest polecany przy zabiegach wyszczuplająco - redukujących. Żółty - podczas zabiegów drenujących, ponieważ stymuluje drenaż limfatyczny. Niebieski - idealny podczas morskiej relaksacji.

* Krople wody- jak krople rosy

Rozpylane na skórę oczyszczają, odświeżają i przywracają odpowiedni poziom nawilżenia naszej skóry. Wraz z wyjątkową delikatnością i zmysłowością przynoszą prawdziwą przyjemność. Idealna w końcowej fazie aby dokładnie oczyścić ciało z produktów kosmetycznych. Połączona z ciepłym powietrzem dodaje uczucia odświeżenia. Zamyka pory w skórze i stymuluje krążenie krwi tonując skórę.

* Aromaterapia – wzmocnienie uczucia "well-being"

Starannie dobrane zapachy i bogate olejki esencjonalne unoszące się w powietrzu lub bezpośrednio rozpylane na ciało wzmagają uczucie relaksu, harmonizują i pomagają wydobyć ukryte piękno. Aromaterapia czerpie korzyści z niezwykłych właściwości starannie dobranych olejków esencjonalnych. Te bogate substancje, poprzez receptory węchowe, oddziałują na system limbiczny, część mózgu, która odpowiedzialna jest za kontrolowanie emocji.

Z Nausicaa każdy zabieg jest przyjemnością.
Nausicaa została stworzona aby zaspokoić silną potrzebę tych, którzy poszukują dla salonu lub Spa efektywnych zabiegów inspirowanych Thalasoterapią i gorącymi źródłami.
Nausicaa otwiera nowe możliwości budowania programów SPA.
Została zaprojektowana, aby optymalnie wykorzystać pozytywne emocje i funkcjonalność zabiegów wspartych ekskluzywnymi i spersonalizowanymi metodami. Dla kompletnej pielęgnacji twarzy i ciała gdzie dobre samopoczucie, przyjazna atmosfera i relaks towarzyszą każdej chwili pobytu.
Źródło: Firma Amaris
20-05-03 07:13:12