X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wysoka jakość i łatwa pielęgnacja

Okno PVC
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Stolbud Włoszczowa poszerzyła swoją ofertę o ten typ stolarki okiennej. Okna - odwiedź stronę - PVC włoszczowskiego producenta charakteryzują się solidnym i estetycznym wykonaniem oraz nie wymagają przeprowadzania specjalnych zabiegów konserwacyjnych. Ich niewątpliwą zaletą jest również przystępna cena.

Okna PVC są niezwykle łatwe w utrzymaniu. Ich pielęgnacja polega głównie na regularnym czyszczeniu. W tym celu można używać dowolnych detergentów, które nie zawierają środków ściernych oraz rozpuszczalników. Sporadycznie warto też naoliwić zawiasy i zabezpieczyć uszczelki przed działaniem czynników atmosferycznych. Wykonując tych kilka prostych czynności sprawimy, że okna - dalsze informacje - nawet po wielu latach użytkowania będą wyglądały jak nowe.

Ciepło domowego wnętrza
Jedną z największych zalet okien PVC jest ich szczelność. Produkty Stolbud Włoszczowa wyposażone są w zestawy niskoemisyjnego szkła zespolonego składające się z dwóch szyb. Jedna z nich pokryta jest niewidoczną warstwą metali szlachetnych. Umożliwia to wpuszczanie do wnętrza światła i promieni słonecznych, ograniczając przy tym oddawanie ciepła na zewnątrz. Dodatkowo przestrzeń międzyszybową wypełniono argonem. Ten szlachetny gaz charakteryzuje się niższym przewodnictwem cieplnym niż powietrze, dzięki czemu okno ma lepszy współczynnik izolacji termicznej.

Pełne bezpieczeństwo
Okno PVC
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Kolejnym atutem okien PVC Stolbud Włoszczowa jest bezpieczeństwo. Polichlorek winylu, z którego są wykonane, jest niepalnym materiałem o właściwościach wygaszających. Okna wyposażono w okucia obwiedniowe Winkhaus z funkcją mikrowentylacji i regulacją w trzech płaszczyznach. Wyposażono je również w zabezpieczenie antywyważeniowe oraz blokadę obrotu klamki. Istnieje także możliwość wykonania okien o podwyższonej odporności na włamanie. Stosuje się w nich dodatkowo okucia antywłamaniowe, ogranicznik otwarcia sterowania klamką, klamki dwustronne z wkładką na klucz, samozamykacze lub czterostopniowy uchył.

Bogata paleta kolorów
Okna PVC produkowane przez Stolbud Włoszczowa występują w różnorodnych kolorach, które zachowują intensywność przez lata. Kształtowniki okien są oklejone jedno- bądź dwustronnie foliami wg palety RENOLIT. Dostępne są różne odcienie naturalnego drewna: orzech, mahoń i kilka odmian dębu oraz standardowe barwy jak biel, czy zieleń. Okna konstruuje się w oparciu o czterokomorowy system BRÜGMANN, który umożliwia wybór zróżnicowanej kolorystyki wewnątrz i na zewnątrz profilu lub pięciokomorowy występujący tylko w kolorze białym. Istnieje możliwość dobrania szprosów w kilkunastu odcieniach, a także zawiasów w kolorze białym lub brązowym.
Opracowanie: Ewa Kaczyńska
17-08-09 11:29:03