X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wielki powrót małego mebla

Pufy Circles
Opracowanie: SITS Sp. z o.o.
Źródło: SITS Sp. z o.o.
Wielki powrót puf – mebli, które z powodzeniem spełnią różnorodne funkcje. Dowiedz się co można osiągnąć za ich pomocą, uczyń swoje życie lepszym i zostań fanem puf firmy SITS.

PUFY W NOWEJ ROLI
Kreatywność projektantów SITS sprawiła, że dostępne na rynku pufy mogą spełniać zadania do tej pory niedostępne dla tego segmentu produktów.
Pomyśl o tym jak łatwo stworzyć nowy mebel. Nałóż na swoją pufę specjalną, drewnianą nakładkę i już masz stolik, który idealnie sprawdzi się podczas oglądania filmów.
Wyobraź sobie zimowy poranek i Twój własny przedpokój. Od lat z trudem zakładasz wysokie i ciężkie zimowe obuwie.
Teraz dzięki SITS ustawiasz pod jedną ze ścian pufę, która dzięki delikatniejszej konstrukcji przybrała formę ławki. W końcu możesz wygodnie usiąść.
Popołudniowa chwila relaksu – Twój ulubiony fotel i gazeta. Czy da się jeszcze poprawić ten układ? Tak - nadaj swojej pufie nową funkcję – stwórz z niej podnóżek. Przyjemnie prawda?

Z PUFĄ MOŻESZ WIĘCEJ
Pufy Eva
Opracowanie: SITS Sp. z o.o.
Źródło: SITS Sp. z o.o.
Pufa to mebel, pozwalający na wiele. Dzięki niej możesz osiągnąć zamierzony efekt, który przy wykorzystaniu konwencjonalnych środków byłby dużo droższy i bardziej skomplikowany.
Dzięki pufom w Twoim salonie zmieści się teraz więcej osób – możesz zaprosić każdego kogo chcesz – i w końcu wszyscy jesteśmy w komplecie.
Żeby każdy mógł siedzieć wygodnie użyj Circle – okrągłej pufy wykonanej wyłącznie z pianki, dzięki temu powstało siedzenie, które się nie zapada!
Jeden krążek Circle zapewni wygodę dziecku. Dla dorosłego użyj dwóch. Łatwo je składać w wysokie kolumny i bez problemu przechowywać.
Pufa pomoże Ci również w utrzymaniu porządku. Otwierana klapa pozwala schować w jej wnętrzu drobne przedmioty. Są ukryte, ale pod ręką.

PUFA – MAŁA RZECZ A CIESZY
Praktyczność pufy ma ogromne znaczenie, ale równie ważne są estetyczne funkcje spełniane przez mebel. Pufa jest zgrabna, mobilna i stanowi istotny element budujący wzorniczy odbiór pomieszczenia.
Możemy dzięki pufom rozbudowywać nasz zestaw wypoczynkowy, lub poprzestać na praktycznym układzie fotel - pufa.
W zależności od tego jaki pragniemy osiągnąć efekt możemy zestawiać elementy mebli wypoczynkowych zawierający pufy w jednorodne serie, lub w najmodniejsze ostatnio układy kontrastujące ze sobą barwą i deseniem tkaniny.
Źródło: SITS Sp. z o.o.
Opracowanie: SITS Sp. z o.o.
19-07-23 07:04:03