X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Drzwi do wiosny

Drzwi D’artagnan Solei
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO
Pierwsze promienie słońca i podmuch cieplejszego wiatru zachęcają do poszukiwania nowych inspiracji aranżacyjnych. To właśnie wiosną warto zdecydować się na ożywcze zmiany, które poprawią nastrój i dodadzą nam energii.

Drzwi to nie tylko funkcjonalny element wyposażenia wnętrza, ale też wizytówka osobowości i indywidualizmu jego mieszkańców. Odpowiednio dobrane, wydobędą oryginalny charakter każdej przestrzeni. Rzadko decydujemy się na ich zmianę, więc czy warto przy wyborze kierować się sezonowymi kaprysami? Raczej nie, ale zawsze będziemy cenić model, który do wnętrza wniesie światło i optymistyczny podmuch wiosny.

Salon w słońcu
Łazienka czy sypialnia to pomieszczenia, w których znakomicie sprawdzają się drzwi jednolite. Z powodzeniem kreują atmosferę komfortu i wyciszenia. Również w gabinecie możemy pozwolić sobie na trochę odgrodzenia, gwarantowanego przez drzwi wewnętrzne o pełnej powierzchni. Natomiast w salonie cenne jest każde dodatkowe źródło światła. Dlatego im większe przeszklenie w drzwiach tym jaśniej i przestronniej będzie się prezentował. Duża tafla szkła to też idealne rozwiązanie w pokoju dziecięcym, zwłaszcza gdy maluch boi się sam spać. Drzwi z szybą, za którą widać znajome kształty, pozwolą mu łatwiej oswoić się z nową sytuacją. Nie trzeba się przy tym obawiać, że szkło zwiększy ryzyko nieszczęśliwego wypadku. Standardowa szyba w drzwiach firmy INVADO wykonana jest z hartowanego szkła, siedmiokrotnie bardziej wytrzymałego od tak zwanego “szkła bezpiecznego”. - Potrzeba naprawdę dużej siły, aby rozbić taką szybę, a jeśli to już się stanie, szkło rozbije się na tysiące małych kawałeczków o nieostrych, zaokrąglonych kształtach – zapewnia Joanna Dec-Galuk, odpowiedzialna za markę INVADO. W ofercie firmy znajduje się unikalna linia drzwi D’artagnan, z dużą powierzchnią przeszklenia, w obramowaniu z forniru lub okleiny dekoracyjnej. Tworzą ją zarówno modele o zgeometryzowanym wzornictwie, jak i płynnych, miękkich liniach. Wśród tych ostatnich jest model D’artagnan Solei. Cała kolekcja dostępna jest w kilkunastu odsłonach kolorystycznych, między innymi: buk, orzech amerykański, wenge, dąb złoty czy Cognac w wersji fornirowanej lub okleinowanej. Szkło maksymalizuje przenikanie promieni słonecznych, a wraz ze światłem we wnętrzu zagości świeżość i wiosenna energia.
Źródło: Intro Media
Opracowanie: Barbara Jastrzębska
18-05-10 07:07:04