X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Rozmiar mniej w dwa tygodnie

kobieta
Opracowanie: Centrum DARING
Jeszcze możemy zdążyć przed latem i wyglądać atrakcyjnie w odkrytych kreacjach. Tu z pomocą przyjdzie nam nowoczesna technologia. Warto poddać się innowacyjnym, a co najważniejsze skutecznym zabiegom Power Slim Max – specjalnej formule zabiegowej gwarantującej utratę zbędnych centymetrów, likwidację cellulitu i poprawę jakości skóry.

Po długiej i mroźniej zimie, nastały dni pełne słońca. Jeszcze mamy czas by przed latem zadbać o sylwetkę, aby z dumą zaprezentować się na plaży. DARING centrum zdrowia i urody rekomenduje zabiegi z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia Power Slim w pakiecie z masażem modelującym. Power Slim MAX to - zabieg dający spektakularne rezultaty w walce z nadwagą i zbędnymi centymetrami. Power Slim to rodzaj sauny i siłowni w jednym. Pacjenci leżą w tubie, w której dzięki światłu podczerwonemu ciało uzyskuje odpowiednią termikę potrzebną do rozbijania cząsteczek tłuszczu oraz przyspieszenia metabolizmu.

Rozszerzenie naczyń krwionośnych, otwarcie porów i przyspieszenie krążenia krwi potęguje wchłanianie aktywnych substancji zawartych w kremach i preparatach używanych podczas zbiegów. Dlatego w Power Slim efektywność zabiegów wzrasta nawet do 300%. Dodatkowo wytwarzana tu energia infrared zdrowotnie wpływa na organizm, odchudza i widocznie zmniejsza cellulit. Podczas jednego zabiegu w Power Slimie można spalić nawet 2000 kalorii.

W centrum zabiegi Power Slim zostały uzupełnione serią masaży modelujących. Masażyści wykonują zabieg tuż po wizycie w urządzeniu Power Slim i modelują ciało stymulując je do jeszcze większego wysiłku. Warto wspomnieć, iż metoda masażu modelingowego - wyjątkowa kombinacja masażu modelującego z ćwiczeniami izometrycznymi została opatentowana przez DARING już w 1999 roku. Unikalne połączenie obydwu zabiegów sprawia, że efekty kuracji są szybciej widoczne i trwalsze.

- Power Slim MAX to połączenie nowoczesnej myśl technologicznej z siłą tradycyjnej terapii manualnej. Rezultaty osiągane przez naszych klientów po serii zabiegów są dowodem na to, że warto poszukiwać nowych rozwiązań. DARING to jedyno z niewielu miejsc w POLSCE gdzie można wykonać zabieg Power Slim MAX – mówi Zbigniew Dąbrowski z centrum DARING.

Unikalna metoda Power SLim MAX to idealne rozwiązanie dla tych, którym zależy na pięknej sylwetce jeszcze w tym sezonie . Seria 10 zabiegów wesprze w kuracji odchudzającej, ujędrni ciało, zlikwiduje cellulit i dodatkowo zwiększy produkcję endorfin – czyli hormonu szczęścia. A jak wiadomo człowiek szczęśliwy jest piękny.
Źródło: BLACK&WHITE PR
19-12-10 07:08:19