X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Piesza wędrówka przez Karpaty

GP Battery (Poland) zostało jednym ze sponsorów czteromiesięcznej, pieszej wyprawy Łuk Karpat. Pokonanie liczącej 2500 km trasy będzie możliwe między innymi dzięki odpowiedniemu ekwipunkowi.
Do niego zaliczają się również produkty GP Batteries: ładowarki i akumulatory GP ReCyko+.

krajobraz
Opracowanie: Ezra Casteel
Łuk Karpat to 2500 km wędrówki przez wysokie, niedostępne i dzikie szczyty. Jego pokonanie pieszo budzi strach a zarazem tworzy niepowtarzalną okazję do przeżycia przygody życia i poznania najbardziej dzikich i niezurbanizowanych gór w Europie. Ta ciekawa trasa biegnąca przez terytoria pięciu krajów, wzdłuż łańcucha Karpat, głównego trzonu górskiego Europy Środkowej, stała się celem dwójki młodych podróżników: Joanny Mikołajczak i Bartosza Malinowskiego.

Swoją przygodę rozpoczną 30 czerwca w Rumunii od tzw. Żelaznej Bramy - więcej info - – przełomu Dunaju. Przez kolejne 120 dni przejdą setki kilometrów dzikich gór Rumunii, Ukrainy, Słowacji, Polski i Czech wyposażeni w mapy, kompasy, mocne buty i 50 kg plecaki, w których znajdą się między innymi ładowarki interesujące http://cyfrowe.pl/ GP z najnowszej serii PREMIUM i akumulatory GP Batteries ReCyko+.

GP ReCyko+ to połączenie zalet baterii i akumulatora NiMH – natychmiast|miastoowa gotowość do użycia z możliwością wielokrotnego ładowania. Te zalety produktu będą nieocenione podczas tak długiej wyprawy. GP ReCyko+, podobnie jak zwykłe baterie, mogą być używane natychmiast po zakupie. Specjalna technologia zastosowana w GP ReCyko+ pozwala na zachowanie do 85% zgromadzonej energii nawet, jeśli nie są używane przez 12 miesięcy. Dzięki temu można ich użyć natychmiast bez potrzeby doładowania. Uczestnicy wyprawy będą mogli naładować akumulatory na zapas wtedy, kiedy akurat będą mieli dostęp do prądu.

Pełni marzeń, zapału i energii młodzi podróżnicy będą relacjonować wyprawę na stronie . Liczne fotografie i materiały filmowe pokazujące trudy przedsięwzięcia i piękno przyrody będą prezentowane po powrocie do Polski podczas wernisaży i wystaw fotograficznych i pokazów slajdów m.in. w Łódzkim Muzeum Kinematografii, domach kultury i klubach turystycznych wielu miast Polski.
Źródło: GP Battery (Poland)
18-06-22 15:18:04