X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wiosenne oczyszczanie

solanki
Opracowanie: www.silaserca.pl
Cieplejsze dni sprawiają, że z ulgą zrzucamy z siebie kolejne warstwy odzieży i uważniej przyglądamy się naszemu ciału. Często okazuje się, że nasza skóra jest przesuszona i szorstka, pokryta nieprzyjemnymi w dotyku krostkami.

Zamiast zamartwiać się jej stanem proponujemy urządzenie sobie domowego SPA, w którym przeprowadzimy odnowę biologiczną Jako główny punkt programu polecamy Zabłocką Sól Termalną. Oprócz swych zbawiennych dla naszego ciała właściwości, kosmetyk ten jest partnerem realizowanej przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii akcji "Siła Serca", wspomagającej badania nad stworzeniem systemu wspomagania serca dla dzieci.

Zabłocka Sól Termalna jest produktem najlepszej jakości, wytwarzanym w naturalnym procesie - metodą panwiową, daleką od obecnie stosowanych przemysłowych sposobów. Polega ona na długotrwałym gotowaniu zabłockiej solanki i jej stopniowym zatężaniu, aż do osiągnięcia stadium krystalizacji, dzięki czemu skład chemiczny soli charakteryzuje się wyjątkowo wysoką mineralizacją a sól zachowuje dobroczynne składniki, takie jak jod, brom oraz bor, a następnie wapń, magnez, krzem oraz selen. Taki skład gwarantuje wszechstronne, dobroczynne działanie soli na nasz organizm. Wśród tych zbawiennych w skutkach zastosowań znajdują się między innymi: kąpiele, okłady, inhalacje, peelengi, a nawet płukanie gardła.

Chcąc zastosować np. peeling, należy wetrzeć w skórę niewielką ilość produktu, a następnie spłukać wodą. Skóra od razu staje się widocznie odświeżona, gładsza i zdrowsza. Takie same efekty uzyskamy dzięki dodaniu Zabłockiej Soli ((poznaj szczegóły)) Termalnej do kąpieli, podczas której nasza skóra stanie się odżywiona i ładnie zaróżowiona. Aby uprzyjemnić sobie relaksującą kąpiel wzbogaconą Zabłocką Solą Termalną proponujemy zgasić światło w łazience, zapalić świeczkę i włączyć spokojną, nastrojową muzykę. W takiej atmosferze najskuteczniej się zrelaksujemy i wsłuchamy we własne ciało. Zawarta w wodzie sól poprawi jego wygląd, zmniejszy widoczne ślady cellulitu, złagodzi trądzik, zniweluje nadmierną potliwość oraz nieprzyjemny zapach ciała. Preparat ten łagodzi także nieprzyjemne objawy grzybicy stóp, skłonność do zbyt intensywnego przetłuszczania się skóry całego ciała, zmniejsza zmarszczki oraz rozstępy.

Wyjątkowość Zabłockiej Soli termalnej Siła Serca nie kończy się jednak na powyższych zastosowaniach. Doskonale sprawdza się także w procesie odchudzania, które bywa bardzo trudnym procesem ze względu na zbyt powolną przemianę materii lub niedoczynność tarczycy spowodowaną zbyt małą ilością jodu w organizmie. Regularne kąpiele z dodatkiem soli nie tylko wpływają na prędkość przemiany materii, ale także wzmagają proces spalania tłuszczu i detoksykacji organizmu.

Jak zatem połączyć przyjemne z pożytecznym? Relaksując się w wannie podczas kąpieli z dodatkiem Zabłockiej Soli Termalnej, nasze ciało jest zewsząd otaczane przez jej dobroczynne składniki, wszechstronnie poprawiające jego stan – tak od zewnątrz, jak i od wewnątrz. W jeszcze lepszy nastrój wprawia nas także świadomość, że poprzez udany zakup wspieramy dzieci czekające na swoje drugie serce, a często drugie życie.

Produkt: Zabłocka Sól Termalna Siła Serca
Pojemność: słoik 1 kg
Cena: ok. 26,00 zł
Źródło: PR Solutions
19-02-09 07:17:02