X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nawilżenie i… możesz więcej

żel intymny
Opracowanie: Unimil
Jak często miałaś wrażenie, że to niewłaściwy moment?... Jak często myślałaś "On się za słabo postarał"?... Ile razy chciałaś to przerwać, bo sprawiało Ci ból?...

Według setek badań przeprowadzonych na świecie, prawie połowa kobiet ma nieprzyjemne odczucie suchości podczas stosunku. Jest to problem kobiet, ale staje się problemem obojga partnerów. Ból podczas stosunku, niepewność i rozdrażnienie partnerki mogą spowodować całkowitą niemożność kontynuowania igraszek, a w najgorszym przypadku brak ochoty na następne.

Problemy te, są spowodowane zaburzeniami w produkcji śluzu w ściance pochwy, za co odpowiada hormon – estrogen. Często wynika to z naturalnych zmian hormonalnych w ciągu całego życia, co przechodzi samoczynnie. Może na to wpływać również zażywanie tabletek antykoncepcyjnych bądź niemiłe przeżycia seksualne, które pozostawiły ślad w psychice kobiety.

Pozostaje proste pytanie: Co można zrobić? Na początku należy spróbować długiej i namiętnej gry wstępnej, co spowoduje większą stymulację mózgu, który wyśle odpowiednie sygnały do pochwy. Jeśli problem pojawia się na tle psychicznym, przed udaniem się do seksuologa może wystarczy szczera rozmowa z partnerem o Waszych oczekiwaniach i wątpliwościach. Jeśli jednak suchość się utrzymuje, można wspomóc się dodatkowymi substancjami takimi jak lubrykanty. Nawilżające żele intymne są dość powszechne na rynku, a Unimil Silky Smooth, dodatkowo zawiera Aloe Vera oraz witaminę E, dla zwiększenia uczucia komfortu podczas stosunku. Inny żel z tej samej serii, Unimil Warming Pleasure oprócz standardowych właściwości nawilżających, wywołuje uczucie ciepła, które potęguje doznania obojga partnerów. Są to dodatkowe zalety używania lubrykantów, ułatwiają, a zarazem urozmaicają.
Seks jest źródłem ogromnej przyjemności i warto zadbać o to, aby nie był przykrym i bolesnym obowiązkiem. Powinniśmy czerpać z niego co najlepsze, świetnie się przy tym bawiąc, dlatego wypróbujcie każdego sposobu, a coś na pewno zadziała!

Żele Unimil Silky Smooth i Unimil Warming Pleasure są beztłuszczowe, bezwonne i bezbarwne. Sprzedawane są w praktycznych, plastikowych buteleczkach o pojemności 50 ml, z pompką ułatwiającą dozowanie. Oba żele oferowane przez Unimil są idealne do użycia zarówno z prezerwatywą jak i bez.
Sugerowana cena detaliczna: 13,99 zł.
17-09-18 06:34:08