X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Panoramiczne okna dachowe

Panoramiczne okno firmy Roto
Opracowanie: Roto Okna Dachowe Sp. z o.
Źródło: Roto Frank Okna Dachowe Sp. z o.o.
Roto Azuro to rewolucyjne rozwiązanie w rozmiarze XXL - panoramiczne okno dachowe o wymiarach 2,60m x 1,70m. Od teraz pomieszczenia na poddaszu zyskują zupełnie nowe możliwości aranżacji. W dowolnym momencie można je przeobrazić w atelier, słoneczny taras lub ogród zimowy.

Dzięki opatentowanej technice otwierania opartej na systemie „nakładkowym” prowadnic, skrzydła przesuwają się bezszelestnie na boki uwalniając całą powierzchnię okna i całkowicie znikając z pola widzenia. Chowają się one w specjalnym panelu umieszczonym na zewnątrz, który opcjonalnie może pełnić funkcję baterii słonecznej zasilającej napęd okna. Roto Azuro sterowane jest zdalnie – za pomocą przełącznika ściennego żyrandole (kontynuuj) pilota.
Panoramiczne okno dachowe Roto zostało seryjnie wyposażone w najlepszy z możliwych pakiet szybowy - bezpieczne szkło termoizolacyjne z dodatkową izolacją akustyczną. Podwójnie klejone szkło hartowane z folią wzmacniającą to 100% gwarancja bezpieczeństwa. Doskonałe parametry techniczne
Ug = 1,1 W/(m2K) redukują latem przegrzewanie pomieszczeń a zimą straty ciepła od wewnątrz. Przestrzeń międzyszybową wypełnia przyjazny dla środowiska argon. Wysoko wydajna izolacja dźwiękowa bazuje na nowego rodzaju zespolonym szkle ochronnym ze zintegrowaną, izolującą dźwięk folią, podnoszącą parametry izolacji akustycznej do klasy IV (minimum 40 dB). Oprócz jej znacznie lepszego, działania dźwiękochłonnego, szyba ta dysponuje w porównaniu do zwyczajnych rozwiązań dodatkowym plusem: jest mianowicie znacznie lżejsza.

Rama i skrzydła okna wykonane są z drewna polakierowanego na biało wodoodpornym lakierem, który stanowi skuteczną ochronę przed wilgocią i ułatwia utrzymanie czystości. Roto Azuro seryjnie wyposażone jest od zewnątrz w oblachowanie aluminiowe w kolorze szaro-brązowym (RAL 8019). Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia wersji z tytano-cynku (TZ) żyrandole (witryna w tym temacie) miedzi (CU).

Zalety w skrócie:
- prywatne „atelier” – nieograniczone możliwości aranżacji poddasza
- rekordowe wymiary XXL = 2,60m x 1,70m
- zdalne sterowanie napędu elektrycznego
- opatentowane rozwiązanie „nakładkowych” prowadnic
- łatwe w utrzymaniu czystości
Opracowanie: Roto Frank Okna Dachowe Sp. z o.
21-08-03 16:38:37