X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Pasja urody

salony urody
Nowy Salon Urody Pasja - organiczna Pasja we Wrocławiu 1 lutego 2009 roku, przy ulicy Józefa Poniatowskiego 7c we Wrocławiu, powstało niezwykłe miejsce, w którym można odnaleźć spokój, równowagę, uwolnić się od codziennych stresów i zregenerować siły.

Mowa tu o salonie urody Pasja, który został założony z prawdziwego zamiłowania do piękna - pasji pielęgnacji ciała i dbania o urodę.

Wśród bogatej oferty salonu znajdują się specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała (peelingujące, wyszczuplające, depilacja), henna, manicure, pedicure oraz różnego rodzaju masaże: klasyczne (całościowe i przeznaczone specjalnie dla konkretnych części ciała), antycellulitowe (m.in. endermologia) i relaksacyjne. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowy i rzadko wykonywany masaż ciepłymi kamieniami – idealna propozycja na okres jesieni i zimy. Pasja zadbała również o specjalne propozycje dla kobiet w ciąży oraz przygotowała zabiegi na tzw. "wielkie wyjście".

salony urody
- "Nazwa naszego salonu wynika z zamiłowania do tego, co robimy i jak to robimy"- mówi współwłaścicielka Pasji Justyna Pardej-Kozioł.
Wielkim atutem salonu jest profesjonalna obsługa, którą zapewniają specjaliści z dziedziny kosmetologii i fizjoterapii. Od 16 lutego dostępne będzie także atelier fryzjerskie. O jakości wykonywanych usług świadczy też wyposażenie składające się z nowoczesnych urządzeń i specjalistycznych preparatów. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o kosmetyki organiczne, niezawierające konserwantów i pochodnych ropy, w których substancją konserwującą jest wyciąg z pestek grejpfrutowych. Usługi Pasji bazują na filozofii ajurwedyjskiej, której elementem kluczowym jest troska o równowagę ciała i umysłu.
- "Wierzymy, że niemożliwym jest utrzymanie dobrej kondycji ciała bez troski o stan ducha i umysłu. Dlatego też tak ważny jest dla nas nastrój towarzyszący wykonywanym zabiegom. Klienci otrzymują od nas nie tylko profesjonalnie wykonaną usługę, wpływającą na poprawę wyglądu ciała, ale również relaks, dzięki któremu mogą choć na chwilę zapomnieć o codziennych zmartwieniach i wsłuchać się w potrzeby swojego organizmu."- tłumaczy druga właścicielka - Katarzyna Pukszto.

Dla wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z szerokiego wachlarza usług salonu, Pasja przygotowała ciekawe propozycje sezonowe i promocje, takie jak masaż walentynkowy dla dwojga, zabieg na twarz z elementami masażu czy peeling ciała zakończony masażem relaksacyjnym.

Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej i pod numerem telefonu (071 321 23 13, tel. kom. 608 471 447)
Źródło: Gut PR
18-07-06 07:09:02