X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Sprawdzona jakość w nowym rozmiarze

Sprawdzona jakość w nowym rozmiarze
Opracowanie: Chapel Parket Polska
Źródło: Chapel Parket Polska
Chapel Parket Polska, producent stylizowanych drewnianych podłóg, wzbogacił swoją ofertę o deski w wyjątkowych rozmiarach. Seria Exclusive produkowana jest z dębu inżynieryjnego o grubości 20mm. Szerokość deski wynosi 38 cm, zaś jej długość może dochodzić do 5 metrów. Warto dodać, że standardowe długości desek podłogowych wynoszą około 260 cm.

Mimo imponujących gabarytów nowa linia swoimi właściwościami nie odbiega od innych produktów Chapel Parket - Dąb inżynieryjny, zwany deską warstwową ma cechy charakterystyczne dla naszych pozostałych produktów. Jest trwały i odporny na odbarwienia. Również powstaje na indywidualne zamówienie klienta i to do niego należy decyzja jak ostatecznie będzie wyglądać drewno – mówi Paweł Bekas, ekspert Chapel Parket Polska. Wyjątkowo długie i szerokie deski dostępne są we wszystkich kolorach i seriach oferowanych przez firmę. deski (Parkiety Pryczynicz) Exclusive są odpowiednie do wszystkich wnętrz. - Jedynym ograniczeniem w ich stosowaniu jest wyobraźnia – dodaje ekspert Chapel Parket Polska.

Jednocześnie firma zatroszczyła się o zwolenników ogrzewania podłogowego. Wszyscy, którzy planują remont podłogi powinni mieć na uwadze poszerzoną linię Chapel In Between. Deski te składają się z dwóch warstw, w tym wodoodpornej, wykonanej ze sklejki liściasto-iglastej. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach z ogrzewaniem ukrytym w podłodze. Dostępne dotychczas wymiary poszerzono o 60 mm, dzięki czemu w ofercie znalazły się deski o szerokości 200, 220 i 240 mm.
Opracowanie: Anna Koza
21-10-10 07:01:59