X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Makijaż od kuchni...

makijaż
Opracowanie: www.makijazodkuchni.pl
Co łączy makijaż i kuchnię? Bardzo wiele. Po pierwsze fakt, że my, kobiety, na co dzień jesteśmy związane i z kuchnią, i z makijażem. Po drugie, te dwa światy świetnie się inspirują wzajemnie, choćby np. kolorami. Po trzecie, gdyby tak zrobić się na bóstwo w czasie gdy gotują się ziemniaki?

Nowa pracownia "Makijaż od Kuchni" zaprasza do swojej makijażowo-kulinarnej krainy.

makijaż (sprawdź ART BEAUTY Wrocław) podawany na wiele sposobów to specjalność nowej pracowni "Makijaż od Kuchni".
makijaż
Od 1 marca serwujemy najlepsze makijażowe dania, a wśród nich się m.in. makijaż (www.maleckamakeup.pl/): "Pyszny dzień", "Smakowity wieczór", "Ślubna wisienka", "Słodkie oczy" czy "Deserowa dama".
Oprócz tego oferujemy także np.: wyjątkowe "Specjały kuchni" (makijaż aktorów i modelek/modeli), słodkie "Landrynki" (charakteryzację dzieci np. na urodziny czy bal przebierańców) czy "Smaki świata" (makijaż inspirowany kulinariami i kulturami świata).

A dla kobiet, które chciałyby nauczyć się przyrządzania makijażu, proponujemy nasze autorskie warsztaty: "7 sekund" (dla kobiet biznesu), "Start w karierę" (dla studentek V roku i świeżo upieczonych absolwentek ze szczególnym naciskiem na przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej) czy "Nowa Ty" (dla każdej kobiety, która nie boi się makijażowej metamorfozy). Nasza pracownia wykonuje także wyborne charakteryzacje m.in. na potrzeby realizacji filmowych, telewizyjnych i teatralnych – pełny profesjonalizm doprawiony szczyptą fantazji, i kreatywności.

Serdecznie zapraszamy do degustacji naszych dań!
Źródło: www.makijazodkuchni.pl
18-06-13 14:08:02