X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Szafa na wymiar

szafa
Opracowanie: Indeco S.A.
Planując zamówienie szafy wnękowej określamy jej wielkość, kolor frontów, układ półek i szuflad oraz miejsce, w którym będzie stała. Zazwyczaj nie zastanawiamy się nad materiałami z których zostanie wykonana.

- Klienci przede wszystkim powinni określić umiejscowienie szafy (zobacz meble na wymiar grodzisk mazowiecki) oraz jej przeznaczenie. Inaczej zostanie zaprojektowana szafa-garderoba do sypialni a inaczej do łazienki. W obydwu przypadkach zastosowane będzie inne rozmieszczenie półek, szuflad, drążków, koszy i pojemników, a także z innych materiałów zostanie wykonana – mówi przedstawiciel firmy Indeco S.A.
Wnętrze i układ szafy to nie jedyne ważne elementy. Zwróćmy uwagę również na profile, które w połączeniu z kolorem i rodzajem frontów mogą wyraźnie podkreślić styl i charakter wnętrza. – Profile różnią się materiałem, z jakiego są wykonane oraz kształtem. Każdy profil w połączeniu z frontem nadaje indywidualny charakter szafy – dodaje przedstawiciel firmy Indeco S.A.

pokój dziecka
Dlatego wybierając szafę należy dokładnie przemyśleć jej umiejscowienie w mieszkaniu, przeznaczenie i rodzaj rzeczy jakie będą w niej przechowywane. Należy także wybrać odpowiednie materiały, z których zostanie zrobiona, kolorystykę w jakiej ma być utrzymana oraz, co najważniejsze odpowiednio dobrać i zindywidualizować wnętrze szafy. Każdy klient otrzyma bezpłatną pomoc fachowca w zaprojektowaniu idealnej szafy na jednej z 350 ekspozycji na terenie całego kraju. Może też liczyć na bezpłatną wycenę i pomiar.
Źródło: Indeco S.A.
19-05-02 11:20:02