X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Sauna do twarzy - dobroczynna para

inhalator
Opracowanie: First Austria
Już mieszkańcy starożytnego Rzymu znali zbawienne dla ciała działanie gorącej pary oraz wonnych olejków. Dzisiaj zdrowotnych zabiegów sauny i aromaterapii możemy zażywać również we własnym domu. Urządzenie First Austria służy do pielęgnacji twarzy i aromaterapii. Gorąca para otwiera pory skóry i oczyszcza je, sprawiając, że twarz staje się gładsza.

Doskonale sprawdza się do dokładnego usuwania makijażu i nawilżania cery. Wyprofilowany kształt inhalatora sprawi, że cała twarz zostanie objęta dobroczynnym działaniem pary. Po dodaniu olejków eterycznych możemy uzyskać różne rodzaje pary, np. eukaliptusową na oczyszczenie dróg oddechowych, rumiankową na oczyszczenie twarzy czy fiołkową lub chabrową, pielęgnującą cerę suchą. Inhalacje wpływają na lepsze ukrwienie naczyń krwionośnych, a także poprawiają stan błon śluzowych.

Dzięki inhalatorowi First Austria codzienne dbanie o zdrowie i urodę jest wyjątkowo łatwe. Tego typu zabiegi w salonie kosmetycznym kosztują czasem nawet kilkaset złotych. Z inhalatorem First Austria można je wykonywać samemu, jednocześnie sporo oszczędzając. Inhalator First Austria posiada dwie wymienne maski – na twarz i nos. Funkcja samoczynnego wyłączania urządzenia w momencie opróżnienia pojemnika na wodę zapobiega awarii.
19-02-03 07:17:02