X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jej wysokość - zmywarka

Jaka powinna być dobra zmywarka? Wiadomo, że prosta w obsłudze i bezpieczna, szybko i idealnie myjąca oraz susząca naczynia… coś jeszcze? Tak! Powinna być WYSOKO - dokładnie tak, jak w modelu kuchennym Torino Mebel Rust.

zmywarka
Opracowanie: Mebel Rust
Źródło: Mebel Rust


Dla tych, którzy nade wszystko cenią sobie wygodę, funkcjonalność, komfort użytkowania oraz ciekawy design w kuchni mamy dobrą wiadomość - zmywarka awansowała czyli nie znajduje się tradycyjnie w dolnych szafkach! Czy to ma być kuchnia smakoszy, czy też osób, które gotują jedynie z obowiązku - trzeba do niej wybrać sprzęt. Zmywarka wymaga odpowiednich instalacji i ergonomicznego ustawienia, dlatego należy uwzględnić ją i wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie już na etapie projektu domu.

W zestawie mebli kuchennych Torino zmywarka została umieszczona na wysokości ok. 60 cm. Rozwiązanie takie ma kilka niepodważalnych zalet. Przede wszystkim dzięki ergonomii użytkowania jest to nieoceniona wygoda dla pani domu i pozostałych domowników. Nareszcie nie trzeba się schylać - znika konieczność nadwyrężania kręgosłupa przy wkładaniu lub wyciąganiu świeżo umytych naczyń. Sprzątanie po kolacji przestaje być niezbyt miłym obowiązkiem i staje się prawdziwą przyjemnością, ponieważ zabudowa zmywarki na tej wysokości wpływa na łatwość jej obsługi. To bezpośrednio przekłada się z kolei na zmniejszenie ilości pozostawianych przez domowników na blacie zużytych naczyń. Dzięki zmywarce na wys. 60 cm. w całej kuchni zachowujemy ład i porządek – zamiast odstawić brudny talerzyk na blat odstawiamy go do zmywarki. Teoretycznie wykonujemy więc tę samą czynność z nieporównywalnym efektem, jakim w tym przypadku jest widowiskowa czystość. Dodatkowo, dzięki odpowiedniemu frontowi, wkomponowuje się doskonale w meble- tak, że trudno odróżnić ją od typowej szafki. Dzięki temu meble oprócz aspektów funkcjonalnych, zachwycają swoim wyglądem.

Niewątpliwie propozycja przeznaczona jest dla tych wszystkich, którzy cenią ciekawe i funkcjonalne rozwiązania w nowoczesnej kuchni. Zespół projektowy Rust Design zdaje się doskonale rozumieć fakt, ze w XXI wieku kuchnia nie może być miejscem przymusowego zesłania, ale przestrzenią, w której przebywanie staje sie przyjemnością, o czym świadczy właśnie doskonale zaprojektowania i przemyślana kompozycja wnętrza kuchni otwartej.

Mebel (strona internetowa) Rust
Źródło: PR Solutions
Opracowanie: Kamila Nowakowska
19-01-29 14:18:06