X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Niezwykle ostry design

Blender ręczny Kenwood
Opracowanie: Kenwood
Źródło: Kenwood
W marcu tego roku na rynku polskim debiutuje blender ręczny Kenwood HB891. Technologia potrójnego ostrza Triblade zamknięta została w niezwykle atrakcyjnej obudowie stylowej serii kMix. Nazwa blender nie oddaje wszystkich możliwości tego urządzenia, które w zestawie posiada końcówkę miksującą i tzw. BIG FOOT do miksowania w dużych naczyniach. Ponadto wyposażony jest w trzepaczkę i szatkownicę o pojemności aż 1 L, z tarczą do krojenia i ostrzami do szatkowania. Regulacja prędkości pracy w 5 różnych wariantach i poręczny kształt rączki niezwykle usprawniają codzienne korzystanie z urządzenia.

Technologia Triblade to rozwiązanie, które marka Kenwood wdrożyła już w ubiegłym roku, w serii blenderów ręcznych o tej samej nazwie. Potrójne ostrze blendera, profilowane i szlifowane pod specjalnym kątem zapewnia szybsze i dokładniejsze rozdrobnienie nawet twardych czy bardzo drobnych części jedzenia.
HB981 to doskonały efekt końcowy pracy zespołu inżynierów i stylistów, którym wspólnie udało się opracować urządzenie doskonałe pod względem technicznymi i zarazem piękne. Codzienna praca i przygotowywanie posiłków z pomocą takiego blendera to podwójna przyjemność. HB891 pracuje niezwykle sprawnie i wydajnie, doskonale radzi sobie z rozdrobnieniem, poszatkowaniem czy wymieszaniem składników sosu, przecieru, zupy czy deseru. Idealnie nadaje się do szatkowania ziół, rozdrabniania surowych lub gotowanych owoców czy warzyw, a jego wzornictwo i kolorystka obudowy zaspokoją aspiracje wszystkich, którzy lubią otaczać się przedmiotami stylowymi i niebanalnymi.

Blender ręczny HB891 to zdecydowanie niecodzienna kompilacja najbardziej nowoczesnej technologii, mocy potrójnego ostrza Triblade oraz oryginalnego wzornictwa użytkowego. Stanowi idealny pomysł na prezent dla każdego, kto ma w sobie odrobinę kulinarnej pasji i wyobraźni. Dostępny jest również w wersji w kolorze białym (HB890).

• Moc 700 W
• 5 ustawień prędkości
• Technologia TRIBLADE
• Metalowa końcówka miksująca
• Metalowa końcówka BIG FOOT do miksowania w dużych naczyniach
• Trzepaczka
• Szatkownica o pojemności 1 L z tarczą do krojenia i ostrzami do szatkowania
Opracowanie: Agnieszka Szlendak
19-04-18 07:20:03