X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Elegancja z nutą retro

Sofa Morena HM Design
Opracowanie: Profundo PR
Źródło: Profundo PR
Ciekawą propozycję marki HM Design stanowi sofa Morena - oryginalny, nowoczesny i wygodny mebel, nawiązujący swoimi proporcjami do mebli wypoczynkowych w stylu empire. Dzięki tkaninie ADAMANTIO firmy Italvelluti, powierzchnia sofy zyskuje miękkość naturalnej wełny, czyniąc mebel jeszcze bardziej komfortowym.

Sofa Morena to elegancki, rozłożysty mebel o niskim oparciu i charakterystycznych podłokietnikach. To właśnie one są elementem szczególnie mocno kojarzącym się z „wywiniętymi”, dekoracyjnymi podłokietnikami sof empire. Aby zwiększyć komfort siedzenia, sofę wyposażono w duże poduszki dwóch rozmiarach. Mebel proponowany jest w modnej kolorystyce – sofa w odcieniu ciemnej śliwy i dopasowane do niej, jaśniejsze, wrzosowe poduszki. Oczywiście na życzenie klienta dostępne są też inne kombinacje kolorów.

Sofa Morena zawdzięcza swoją miękkość i przytulność tkaninie obiciowej ADAMANTIO firmy Italvelluti. Dzięki zastosowaniu tej innowacyjnej tkaniny z grupy mikrofibr o fakturze naturalnej wełny mebel (biurko drewniane) jest wyjątkowo miły w dotyku. Ponadto, tkanina jest niezwykle elastyczna i wytrzymała, przez co wszystkie elementy mebla są starannie wykończone, a sam mebel może bardzo długo zdobić nasz salon. Tkaninę ADAMANTIO wyróżnia system chroniący przez zabrudzeniami – Zero Spot System. Chroni on tkaninę przez plamami mokrymi i suchymi, sprawiając że mebel niezwykle łatwo utrzymać w czystości.

Wygodna, przestronna sofa Morena marki HM Design to połączenie oryginalnego projektu Macieja Hronowskiego z ciekawą, dwubarwną tapicerką. Dodatkowo, tkanina ADAMANTIO firmy Italvelluti gwarantuje jakość mebla i komfort jego użytkowania. Sofa Morena z pewnością będzie ciekawą propozycją zarówno do nowoczesnych, jak i do bardziej klasycznych wnętrz.
Źródło: Profundo PR
Opracowanie: Profundo PR
19-07-23 07:04:03