X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Inteligentne oblicze szuflad RUST

szuflady_slider
Opracowanie: Mebel Rust
Źródło: http://www.rust.com.pl/flash.php?language=pl
W meblach kuchennych Mebel Rust w modelu Torino szuflady … myślą. Szuflady te nie mają uchwytów do wysuwania, a pomimo to bez problemu możemy je otworzyć.

Szuflady doskonale wiedzą, kiedy chcemy je otworzyć, by coś do nich włożyć lub wyciągnąć. Wystarczy je dotknąć, a wtedy otworzą się i zobaczymy wewnątrz imponującą doskonale zagospodarowaną przestrzeń, w której wszystkie naczynia, przybory kuchenne, czy produkty spożywcze mają swoje miejsce.

szuflady
Opracowanie: Mebel Rust
Źródło: http://www.rust.com.pl/flash.php?language=pl
A co dzieje się, gdy będąc w kuchni, gdzie zazwyczaj toczy się życie rodzinno-towarzyskie ktoś przypadkiem oprze się o szafkę z szufladami? Czy też się otworzą? Nie, ponieważ, jeśli przytrzymamy je zbyt długo „będą wiedziały”, że ktoś się właśnie o nie oparł. Wszystko to dzieje się dzięki zastosowanemu w meblach Torino firmy Mebel (przejdź do oferty) Rust systemowi TOUCH & SILENT. Dzięki niemu, jeśli przytrzymamy szufladę 2 sekundy i puścimy – szuflada się otworzy. Jeśli przyciskać się ją będziemy dłużej, powyżej 2 sekund szuflada nie otworzy się. Jest to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, bezpieczne dla dzieci, które zazwyczaj, biegając po kuchni nabijają sobie przez całe swoje dzieciństwo setki guzów. A i dorosłym życiu często zdarza się uderzyć o wystające uchwyty kuchennych szafek. Jest to też rozwiązanie wyjątkowo eleganckie – dzięki niemu kuchenna zabudowa tworzy doskonałą, jednolitą i niczym nie zakłóconą przestrzeń i przypomina salon.
Producent : Mebel (zweryfikuj u źródła) Rust
Źródło: PR Solutions
Opracowanie: Kamila Nowakowska
19-01-29 14:18:06