X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Biżuteria - trendy na wiosnę

Od rana w studiu fotograficznym Melon panuje atmosfera ekscytacji. Rozpoczyna się pierwsza sesja zdjęciowa duńskiej marki biżuteryjnej Pilgrm w Polsce.

bransolety


bransolety
Do pracy przygotowują się stylistki, makijażystki, fryzjerzy i fotografowie. W rolach głównych występują Joanna Krochmalska, Grażyna Wolszczak i biżuteria Pilgrim.

Stylistki przygotowały już zestawy. Z morza dodatków bransoletek, kolczyków, naszyjników, zegarków i zawieszek komponują niesamowite stylizacje.
Makijażystka i fryzjer pracują już nad wyglądem modelek. Ze swoich magicznych kuferków wyjmują coraz ciekawsze kosmetyki, które pod blaskiem flashy wydobędą piękną głębie oczu, szlachetne kości policzkowe i zmysłowe usta modelek.
Gdy stylistki dokonały ostatnich poprawek rozpoczyna się show. Na scenę wkracza fotograf. Inspirująca muzyka, światło reflektorów, blandy i wentylatory potęgują ekspresje i energię, jaka wydobywa się podczas sesji.
Po serii zdjęć zmieniają się stylizacje, hipiska zmienia się w kobietę glamour, elegantka w chłopczycę. Stylistki dobierają biżuterię z pośród setek wzorów Pilgrim, w których całą ekipa zakochała się od pierwszego wejrzenia.

W sesji uczestniczy także Henryk Hjortholm – dyrektor marki Pilgrim na Polskę, Szczególnie zwraca uwagę na prezentację biżuterii i starannie wybiera zdjęcia, ponieważ to właśnie Grażyna Wolszczak i Joanna Krochmalska będą towarzyszyły marce Pilgrim przez cały sezon wiosna- lato 2010.
Źródło: Face2Face PR
20-02-04 07:10:50