X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Mentolowa świeżość w upalne lato

szampony
Opracowanie: Head&shoulders
Ciężki dzień w pracy, wyścig z terminami, godzina spędzona w korku, a do tego ten upał... Kiedy robi się naprawdę gorąco, zachowanie równowagi i spokoju staje się prawdziwym wyzwaniem. Nie wiesz, co zrobić?

Head&shoulders Mentol Naturalna Świeżość zapewni niesamowite uczucie ochłodzenia i pozwoli zachować zimną krew nawet wtedy, kiedy sytuacja wymyka się spod kontroli. Wariant ten, przyjemnie chłodzi skórę głowy, a formuła ActiZinc przy regularnym stosowaniu pomaga usunąć do 100% widocznych oznak łupieżu.

Są takie momenty w naszym życiu, kiedy niezależnie od rozwoju sytuacji musimy zachować zimną krew. Nowe wyzwania, goniące terminy i stresujące sytuacje mogą skutecznie wytrącić nas z równowagi, a panujący za oknem upał tylko potęguje uczucie poirytowania. Jednak opanowanie w takich momentach może pomóc rozwiązać niejeden problem. Dlatego, kiedy sprawy przyjmują niespodziewany obrót, szczególnie chętnie sięgamy po wszystko, co daje nam uczucie chłodu oraz orzeźwienia, pozwalając zachować dystans i jasność umysłu nawet wtedy, kiedy robi się naprawdę gorąco…

Naukowcy twierdzą, że do 30% ciepła tracimy poprzez głowę, która jest aktywnym regulatorem temperatury ludzkiego organizmu. Dlatego, warto zadbać o ochłodzenie właśnie tej części ciała. Można to osiągnąć, stosując szampon do włosów, który dzięki zawartemu mentolowi przyjemnie schłodzi skórę głowy. Head&shoulders Mentol Naturalna Świeżość pomaga przywrócić równowagę skóry głowy oraz daje wyjątkowe uczucie komfortu przez cały dzień.

Head&shoulders Mentol Naturalna Świeżość
Mentol jest znany od wieków ze swoich właściwości chłodzących. Przez lata wykorzystywano go do różnorodnych celów, a obecnie jest składnikiem wielu kosmetyków ze względu na swoje wyjątkowe działanie:
Daje uczucie chłodu. Zastosowanie mentolu na skórę głowy sprawia, że receptory zimna zostają pobudzone i przekazują informację o ochłodzeniu do mózgu, co pozwala odświeżyć nie tylko ciało, ale i umysł.
Przeciwdziała podrażnieniom – mentol pomaga zmniejszyć podrażnienia skóry.

W oparciu o wyjątkowe właściwości mentolu, naukowcy head&shoulders opracowali specjalną formułę szamponu head&shoulders Mentol Naturalna Świeżość, który przy regularnym stosowaniu, usuwa do 100% widocznych oznak łupieżu, a jednocześnie pomaga zachować przyjemne uczucie ochłodzenia nawet wtedy, kiedy robi się naprawdę gorąco.

Zawarty w szamponie mentol oraz zaawansowana formuła przeciwłupieżowa ActiZinc, pomagają przywrócić równowagę skóry głowy. Dr Rene Rust, Kierownik ds. Kontaktów Profesjonalnych i Naukowych w Procter & Gamble, stwierdza: "Zastosowanie szamponu head&shoulders Mentol Naturalna Świeżość, powoduje ochłodzenie skóry głowy i pobudzenie receptorów zimna. Receptory zimna wysyłają informację o ochłodzeniu głowy do mózgu. W efekcie daje to nie tylko uczucie chłodu naszej głowie, ale także odświeża nasz umysł". Dlatego też, wariant ten stanowi proste i skuteczne rozwiązanie, szczególnie cenione przez polskich mężczyzn.

Agnieszka Jędrzejczyk
19-04-03 07:19:04