X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Odchudzanie…syzyfowa praca?

odchudzanie
Opracowanie: Vitana
Jeżeli odchudzasz się, ale nie przynosi to pożądanych efektów masz teraz szansę to zmienić! Preparat CIDREX Vitana naturalnie wspomaga odchudzanie, jest polecany osobom bezskutecznie walczącym z nadwagą.

Każdy, kto chociaż raz w życiu próbował odchudzać się wie, że nie jest to takie proste i wymaga poświęcenia oraz wyrzeczeń, szczególnie w przypadkach, kiedy mamy do zrzucenia więcej niż "parę" kilogramów. Początek diety zazwyczaj daje wiele nadziei, bo przez pierwszy tydzień wskazówka wagi regularnie opada w dół powodując zadowolenie i produkując w nas więcej chęci i siły do odchudzania. Ale po krótkim czasie przestajemy tracić na wadze tak szybko mimo przestrzeganej diety a wskazówka wagi staje w miejscu. Spadek wagi staje się bardzo powolny, tracimy wtedy zapał do odchudzania, łatwiej poddajemy się aż w końcu rezygnujemy z diety szybko wracając do starego sposobu żywienia i do niechcianej wagi wyjściowej. Takie odchudzanie przypomina raczej syzyfową pracę a jak wiadomo ta się nigdy nie kończy i efektów także ze sobą nie przynosi. Aby zapobiec takim sytuacjom warto wiedzieć o pięciu składnikach będących suplementem diety, które nie pozwolą zatrzymać się wskazówce wagi w miejscu i pomogą osiągnąć wymarzony cel. Do tych składników należą:
- Ocet jabłkowy – w naturalny sposób tłumi apetyt, wspomaga metabolizm i usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii.
- Jod – podstawowy mikroskładnik hormonów tarczycy, wpływa na przemianę materii przez zwiększone zapotrzebowanie na tlen, wzrost procesów utleniania oraz produkcję ciepła.
- Olej z kiełków pszenicy – ważne składniki niezbędne do prawidłowej przemiany materii: witaminę E, magnez, kwas pantotenowy, fosfor, tiaminę i cynk.
- Lecytyna – uczestniczy w przemianach tłuszczów i cholesterolu. Zapobiega osadzaniu się cholesterolu w ścianach tętnic i pęcherzyku żółciowym. Zmniejsza odkładanie się tłuszczu i przyspiesza jego usuwanie z wątroby.
- Witamina B6 warunkuje prawidłowy metabolizm białek w organizmie i bierze udział w przemianie aminokwasów. Jest niezbędna w metabolizmie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych i fosfolipidów, wpływa na prawidłowe czynności układu krwiotwórczego, odpornościowego oraz skóry.
Aby dostarczyć organizmowi wszystkie z wyżej wymienionych składników w odpowiednich proporcjach warto sięgnąć po preparat Cidrex Vitana, który łączy je w sobie i dzięki temu efektywnie przyspiesza metabolizm cukrów i tłuszczów wspomagając tym samym odchudzanie. Cidrex jest polecany szczególnie dla osób bezskutecznie walczących z nadwagą. Jeżeli odgórnie zakładasz, że kolejna próba utraty wagi znowu zakończy się fiaskiem i nie podejmiesz przez to wyzwania to na pewno nie stracisz zbędnych kilogramów, jeżeli jednak zdecydujesz się na dietę to pamiętaj o niezbędnych suplementach zawartych w Cidrex Vitana, które na pewno ułatwią odchudzanie i pozwolą dopiąć się na ostatni guzik:)

Vitana
Opakowanie: 30 kapsułek - cena 10.50 PLN
Opakowanie: 60 kapsułek - cena 15.00 PLN
Dostępny w aptekach

Firma: Vitapol - Farm Sp. z o.o.
22-04-08 07:01:10