X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Twórcza kolekcja podłóg

Panele 269 Hicory i 8365 Orzech Viva
Opracowanie: Kronospan
Źródło: Kronospan
Bellissimo Illusione to jedyna kolekcja na rynku, która podczas układania pozwala nam na samodzielne decydowanie o jej końcowym wyglądzie. Dzięki wprowadzeniu innowacyjnego rozwiązania – mamy możliwość łączenia wybranych wzorów na jednej powierzchni.

Kolekcja składa się z 8 wyrazistych dekorów, które można układać standardowo, jak wszystkie panele. Co wyróżnia kolekcję Bellissimo Illusione, to możliwość łączenia wskazanych wzorów w pary - na podłodze układamy dwa różne dekory paneli. Tym sposobem z kolekcji Bellissimo Illusione możemy uzyskać oprócz 8 podstawowych dekorów dodatkową kombinację 4 wzorów łączonych.

Brzmi to skomplikowanie, ale tak naprawdę każdy sobie z tym poradzi.
- Kolekcja Bellissimo  Illusione składa się z 4 dekorów o wzorze pełnej deski, 2 dekorów ze wzorem deski - deska jesionowa - dwulamelowej i 2 dekorów ze wzorem deski trójalmelowej. Cała tajemnica tkwi w tym, aby ułożyć je w odpowiedni sposób. – tłumaczy Edyta Liebrecht, Produkt Manager z Kronospan.

Kombinację paneli o  wzorze pełnej deski możemy ułożyć w tzw. szachownicę tzn. w każdym rzędzie układamy naprzemiennie co drugi paneli (zobacz przeczytaj więcej tutaj) dekoru A z panelem dekoru B. Natomiast panele o wzorach desek 2 i 3 lamelowych układa się pasami. Na przykład - najpierw rząd z paneli w dekorze dwulamelowym, później rząd w dekorze 3 lamelowym i tak na zmianę.

Oryginalny efekt ułożonych paneli wzmacnia struktura rustykalnego połysku, dzięki czemu każde pomieszczenie nabierze wyjątkowego charakteru.
Producent przygotował 4 ciekawe zestawy, z których każdy może coś wybrać interesującego. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient może stworzyć niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wnętrze.
Kolekcja Bellissimo Illusione posiada klasę ścieralności AC4, natomiast wymiary panela to 1285x192x8 mm.
Źródło: Kronospan
Opracowanie: Rafal Bernasinski
22-05-27 11:07:47