X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Invado na targach BUDMA 2011

targi
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO
W dniach 11 – 14 stycznia w Poznaniu odbędzie się jubileuszowa, dwudziesta edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA. Tym razem prestiżowa impreza upłynie pod hasłem: „Zrównoważone budownictwo - Inwestycja w przyszłość". Wśród firm z Francji, Hiszpanii, Finlandii czy Rumunii, nie zabraknie również naszych rodzimych liderów branży, w tym producenta drzwi INVADO.

Tegoroczny temat przewodni to również wiodący element strategii rozwoju wszystkich prezentujących się podczas BUDMY przedsiębiorstw. „Zrównoważone budownictwo" to praktyczne stosowanie zasad ekonomii i funkcjonalności, połączone z troską o środowisko naturalne i komfort klienta. INVADO Sp z. o.o. jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej oraz listew przypodłogowych i wykończeniowych z MDF i klejonki sosnowej w Polsce oraz wiodącym dostawcą komponentów dla przemysłu meblarskiego. Swoją pozycję rynkową buduje w oparciu o ciągłe inwestycje w ludzi i doskonalenie jakości. INVADO dysponuje autorską, opatentowaną technologią okleinowania drzwi, którą wyróżnia trwałość i ekologiczność.

Podczas BUDMY stanowisko INVADO można odwiedzić w pawilonie 3A, na stoisku 39. Zaprezentowane tam zostaną między innymi propozycje produktów z najnowszego katalogu firmy.
Źródło: Intro Media
Opracowanie: Barbara Jastrzębska
20-05-13 07:16:29