X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Znajdź pomysł na swoją wymarzoną łazienkę

Sanitec KOŁO co roku powiększa swoją ofertę, aby dopasować się do rosnących potrzeb swoich klientów. Setki propozycji na łazienki nowoczesne, awangardowe i tradycyjne zebrane zostały w dostępnym od końca maja Katalogu Łazienek KOŁO 2009.

Sanitec KOŁO, producent ceramiki łazienkowej i specjalista od aranżacji łazienek, wydał właśnie najnowszy katalog prezentujący produkty, dzięki którym nasza łazienka stanie się miejscem wyjątkowym. Katalog łazienek (polecamy zobacz ofertę) KOŁO 2009 to szczególne wydawnictwo – jego czysta forma, jasne kolory i atrakcyjne zdjęcia prezentowane w dużych formatach pomogą nam zdecydować o tym, jak ma wyglądać jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu.

Aranżacja łazienki wg firmy KOŁO
Opracowanie: Sanitec KOŁO
Nasze łazienki to miejsca szczególne. Często poza higieną, poszukujemy w nich ukojenia i relaksu, nie mając nawet świadomości, jak wiele czasu tam spędzamy. Dlatego tak ważne jest, aby łazienka oferowała maksimum wygody i była funkcjonalna dla wszystkich członków rodziny, a przy tym jej wystrój odpowiadał naszym wymaganiom estetycznym. Aby tak było, warto zaopatrzyć się w ceramikę i meble łazienkowe spełniające wszystkie nasze oczekiwania. Katalog KOŁO, w którym specjaliści z tej najstarszej polskiej firmy ceramicznej zebrali najciekawsze propozycje aranżacyjne, na pewno dostarczy inspiracji i pomoże nam znaleźć odpowiednie dla nas rozwiązania.

Pomysły dla każdej łazienki

Nowy Katalog Łazienek przedstawiający ofertę produktową marki KOŁO, to skarbnica praktycznych rozwiązań i pomysłów aranżacyjnych. Został skonstruowany tak, aby przedstawić jak najwięcej możliwości dotyczących łączenia produktów, funkcjonalnego aranżowania przestrzeni, czy wyboru odpowiednich modeli. Katalog został przygotowany w sposób przejrzysty i czytelny, dzięki czemu bardzo łatwo jest się nim posługiwać. Już sama lektura i obcowanie z pięknymi zdjęciami, które przepełnione są ciepłymi emocjami, jest przyjemnością.

Aranżacja łazienki wg firmy KOŁO
Opracowanie: Sanitec KOŁO
Katalog Łazienek 2009 został podzielony na 4 kategorie: ceramika i meble, kabiny prysznicowe, wanny oraz hydromasaże. Dzięki tej klasyfikacji poszukiwanie i porównywanie konkretnych produktów jest niezwykle łatwe. Obok zdjęć produktów i aranżacji, w katalogu znalazły się także dokładne wymiary, ceny, opisy wszystkich artykułów oraz wszelkie informacje, które mają pomóc klientom w wyborze najodpowiedniejszych produktów – mówi Katarzyna Szymańska, Kierownik Promocji i Reklamy w Sanitec KOŁO.

W katalogu, obok znanych produktów marki KOŁO, znajdziemy również kilka szczególnie interesujących nowości. Wśród nich między innymi: Geo 6 - kabiny prysznicowe najnowszej generacji, serię umywalek Cocktail, stworzoną z myślą o eleganckich łazienkach, także publicznych, czy uniwersalne brodziki Standard Plus.

Będący liderem rynku także w kategorii rozwiązań dla osób niepełnosprawnych oraz starszych, Sanitec Koło prezentuje w katalogu najnowszą ofertę uchwytów oraz specjalistycznej ceramiki Nova Top Bez Barier przeznaczonej dla osób starszych i mających problemy z poruszaniem się.

KOŁO jest marką bardzo bliską potrzebom swoich klientów. Nowy katalog został przygotowany tak, aby łatwo można w nim znaleźć rozwiązania na wszystkie łazienkowe problemy – poczynając od aranżacji łazienek w różnych rozmiarach (także najmniejszych), po łazienki, z których korzystają dzieci lub osoby starsze. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów i połączeniu ich z niebanalnym wzornictwem, wyposażenie łazienki w produkty KOŁO gwarantuje komfort użytkowania i zadowolenie z dokonanych wyborów.

Aranżowanie łazienki to poważna decyzja. Najlepiej przed jej podjęciem skonsultować się ze specjalistą w tej materii. Katalog Łazienek 2009 Sanitec KOŁO będzie idealnym podręcznikiem, zawierającym zebrane w pigułce porady i rozwiązania dotyczące wyposażenia łazienki, dlatego już dziś zapraszamy do jego lektury.
Opracowanie: Jolanta Jamioł
17-12-02 08:01:02