X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nowe dekory stolarki drzwiowej

drzwi wewnętrzne
Opracowanie: Classen-Pol
Źródło: Classen-Pol
Makassar i Zebrano – tak nazywają się nowe dekory wprowadzone do kolekcji skrzydeł drzwiowych Andromeda marki Classen. Poszerzenie oferty to ukłon w stronę klientów poszukujących nowych rozwiązań designerskich. Egzotyczne i zdecydowane rysunki usłojenia pozwolą na stworzenie aranżacji, które ucieszą oko i staną się oryginalnym uzupełnieniem wybranego wnętrza.

Andromeda to kolekcja skrzydeł drzwiowych, w skład której wchodzą trzy modele z szerokim lub wąskimi przeszkleniem znajdującym się w środkowej bądź bocznej części drzwi. Do tej pory kolekcja dostępna była w okleinach: cedr, dąb bielony i oliwka. Zebrano i Makassar to uzupełniające kolekcję dekory, w których produkowane są nie tylko skrzydła drzwiowe, ale również ościeżnice oraz listwy wykończeniowe. Możemy wybrać Ościeżnicę Regulowaną z osiemnastoma zakresami regulacji w wersji standardowej, New Arcus z dwoma zakresami regulacji, a także Arcus i Standard 2-pack. Dzięki temu bez problemu możemy skompletować wszystkie elementy mając pewność, że będą się one razem idealnie komponowały.

Makassar i Zebrano to dekory rodem z egzotycznych krajów. Makassar jest indonezyjskim miastem i jednym z głównych portów w kraju. Zebrano to niezwykle trwałe i odporne drewno pochodzące z drzew rosnących w Afryce Centralnej. Oba dekory charakteryzują się przeplatanym rysunkiem drewna. Odcienie subtelnie przechodzą od ciemnego brązu, aż po w jaśniejsze beże. Gładkie linie snują się powoli tworząc klimat ciepła i odprężającego uspokojenia. Połączenie nowoczesnej konstrukcji drzwi Andromeda z orientalnymi dekorami Makassar i Zebrano daje niezwykłe efekty estetyczne.

Eleganckie skrzydła drzwiowe Andromeda wykonane zostały z płyty drewnopochodnej pokrytej okleiną Classen Iridium lub laminatem Classen CPL. Mamy dzięki temu gwarancję podwyższonej odporności na różnego rodzaju uszkodzenia i zarysowania. A zastosowana krawędź o profilu R zapewnia bezpieczeństwo i estetyczny wygląd skrzydła.
Opracowanie: Jolanta Jamioł
19-04-08 07:19:02