X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Galerie
Najnowsze artykuły
Koktajl z owoców Acai
Opracowanie: domzdrowia.pl
Źródło: http://www.domzdrowia.pl

Moc owoców Acai

Owoce Acai określane są mianem "cudu natury" bądź "owocu doskonałego". Przykładowym produktem dostępnym w aptece bez recepty, są sproszkowane jagody Acai (ACAI - organiczne sproszkowane jagody).
Świnoujście
Opracowanie: Krzysztof Barabosz
Źródło: www.flickr.com

Wakacje nad morzem - Świnoujście

Świnoujście położone jest nad rzeką Świną i Morzem Bałtyckim. Posiada status popularnej miejscowości wypoczynkowej i uzdrowiska, chętnie wybieranego na wakacje nad morzem. Świnoujście to również ważny port morski ze stałymi połączeniami z duńską wyspą Bornholm oraz Szwecją.
Tatry
Opracowanie: Szift
Źródło: www.flickr.com

Letnie i zimowe atrakcje Tatr

Tatry są najwyższymi polskimi górami. Na tle Karpat których są częścią, wyróżniają się cechami typowo alpejskimi, co przejawia się piętrowym układem zbiorowisk roślinnych. Średnia wysokość tatrzańskich szczytów to ok. 2300 m, długość łańcucha w linii prostej – ok. 53 km, natomiast szerokość sięga 30 km czyniąc z nich miejsce bardzo chętnie wybierane na wakacje.
Aranżacja
Opracowanie: http://veka-spectral.pl/
Źródło: http://veka-spectral.pl/

Z szarością w tle

W modzie synonimem klasyki i ponadczasowej elegancji jest od lat suknia zwana małą czarną. Podobną karierę, tyle że we wnętrzach, zrobiła szarość. To barwa zawsze kojarzona z elegancją, szykownością, harmonią, pasująca do każdego stylu. Nazywana jest nawet królową tła, bowiem w jej towarzystwie inne kolory wiele zyskują.
Naszyjnik Gemlord
Opracowanie: Gemlord
Źródło: Gemlord perły

Na co zwrócić uwagę kupując biżuterię z pereł?

Biżuteria jest jednym z tych prezentów, które najczęściej zaliczymy do "udanych" - cenny drobiazg podkreślający urodę kobiety, zawsze sprawi jej radość. Jeśli dodatkowo zdecydujemy się na coś z klasyki - opierającej się modowym trendom - obdarowana Pani może otrzymać pamiątkę, którą być może nosić będzie przez całe życie. Takim klasycznym prezentem, który nigdy się nie znudzi, a wręcz z czasem zyskuje w oczach kobiety jest biżuteria z pereł. Jeśli będą to perły naprawdę wysokiej jakości (trudno dostępne w naszym kraju), ich właścicielka zacznie je doceniać przy każdej okazji, w którym te piękne kamienie staną się przedmiotem podziwu otoczenia.