X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Galerie
Najnowsze artykuły
Organizacja spływów kajakowych - Kaylon
Opracowanie: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl

Planując wypoczynek zdecyduj się na kajaki

Ludzie ceniący dynamiczny wypoczynek oraz turystykę z nutką adrenaliny zdecydowanie zainteresują się ofertą firmy Kaylon, która przez cały rok organizuje wyjątkowe spływy kajakowe. Wycieczka na kajaki to nie tylko okazja do obcowania z przyrodą ale również oryginalny pomysł na imprezę dla firmy czy wyjazd integracyjny. Zaintrygowanych takim niecodziennym spędzaniem czasu zapraszamy na stronę Kaylon.pl!
Europejska giełda transportowa
Opracowanie: Trans.eu
Źródło: http://www.trans.eu

Wirtualna giełda firm transportowych.

Coraz bardziej popularna na rynku spedycyjnym stają się internetowa giełda transportowa. Są to wirtualne miejsca wymiany informacji takich jak: samochody ciężarowe, firmy transportowe.
Vincent Sp. z o.o.
Opracowanie: Vincent Sp. z o.o.
Źródło: http://www.vincent.pl/

Optymalne rozwiązania w zakresie pakowania produktów.

Firma Vincent działa na rynku od 1991 roku. Główny profil jej działalności związany jest zaopatrzeniem zakładów produkcyjnych w najwyższej jakości maszyny pakujące oraz materiały służące do opakowania i zabezpieczenia szerokiej gamy produktów.
Maszyna do pakowania
Opracowanie: Simon Berry
Źródło: http://www.flickr.com

Czy przemysł spożywczy będzie miał przed sobą świetlaną drogę?

W dniu dzisiejszym jedną z w największym stopniu znaczących branży w gospodarce na pewno jest rynek gastronomiczny. Statystyki nadzwyczaj wyraźnie pokazują, że relatywnie wysoki odsetek naszego społeczeństwa na co dzień często korzysta z wszelkiego rodzaju usług gastronomicznych. W wielu przypadkach fakt ten bez wątpienia uwarunkowany jest brakiem czasu, który obowiązkowo musimy przeznaczyć na pracę. Idąc dalej tym tropem, ogromnie dobrą decyzją wydaje się być konsumpcja w lokalach gastronomicznych czy ostatnio po wielokroć omawiany temat gotowych dań. Ich przygotowanie niezmiernie po wielokroć nie wiąże się z dużym zapotrzebowaniem na czas, wobec tego ich zakup niejednokrotnie okazuje się być niezmiernie dobrą decyzją.

Opieka paliatywna w Polsce

Hospicjum jest miejscem, w którym opieką otaczane są osoby ciężko chore. Opieka tego typu generalnie ma dotyczyć nie tylko chorych, lecz także ich rodziny. Udzielana jest tam tak zwana opieka paliatywna. Placówki takie mają zróżnicowany charakter. Przede wszystkim dzielą się na hospicja dziecięce oraz takie dla dorosłych. Największy odsetek osób korzystających z hospicjów stanowią ludzie cierpiący na choroby nowotworowe. Żeby trafić do hospicjum, chory musi być w tak zwanym terminalnym stadium schorzenia, który to stan stwierdzany jest przez specjalistę.