X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Galerie
Najnowsze artykuły
Praca przy komputerze
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Consulting i coaching - rozwiązania, których celem jest wsparcie zarządzanego przez ciebie przedsiębiorstwa

Nawet odnosząca sukcesy marka czasem wymaga pomocy z zewnątrz. Szczególnie obecnie, kiedy dla gospodarki zbliżają się okropne czasy, ponieważ z Zachodu płynie fala spowolnienia ekonomicznego. To chwila, kiedy dobry konsulting może uratować przedsiębiorstwu życie.
praca
Opracowanie: KIANO
Źródło: KIANO

Regulamin pracy

Prawo pracy to gałąź prawa, który obejmuje regulacje stosunków pracy pomiędzy pracodawcą a pracownikiem oraz obejmuje przepisy odnoszące się do organizacji pracodawców i pracowników, układów zbiorowych, a także partycypacji pracowniczej i dialogu w zbiorowych stosunkach pracy.
Świnka skarbonka
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

ING Życie – ubezpiecz się!

ING Życie to firma z wieloletnią tradycją, bogatym doświadczeniem i zastępami lojalnych i zadowolonych klientów. Wszystko to nie stało się samo. W ING Życie pracuje wielu wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą jak ważna dla ich klientów jest praca, którą wykonują.
Spotkanie w firmie konsultingowej
Opracowanie: Elkhart Lake's Road America
Źródło: http://www.flickr.com

Terminy związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa

Coraz więcej osób obecnie podejmuje się wyzwania założenia i poprowadzenia własnego przedsiębiorstwa. Nie jest to wyzwanie proste, człowiek ten będzie musiał zmierzyć się z wieloma trudnościami. Przede wszystkim rozpoczęcie indywidualnego biznesu wymaga znacznej sumy pieniędzy na start.
Opracowanie: BGN

Wyznania zakupoholiczki - w jaki sposób ubrać się modnie i nie wydać wszystkich pieniędzy?

Każda kobieta potrzebuje czuć się piękna, a to, co ją w tym wspomaga, to zakup nowych ubrań. Można to nazwać damską obsesją lub też czymś w tym rodzaju, jednak jest to tak naprawdę genetycznie uzasadnione, ponieważ każda spośród nas najzwyczajniej w świecie musi być interesująca wizualnie, by jakiś mężczyzna ją dostrzegł (właśnie po to kupujemy nowe sukienki). Pytanie jak sobie z tym radzić i nie zbankrutować?