X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Galerie
Najnowsze artykuły
Aranżacja
Opracowanie: http://veka-spectral.pl/
Źródło: http://veka-spectral.pl/

Z szarością w tle

W modzie synonimem klasyki i ponadczasowej elegancji jest od lat suknia zwana małą czarną. Podobną karierę, tyle że we wnętrzach, zrobiła szarość. To barwa zawsze kojarzona z elegancją, szykownością, harmonią, pasująca do każdego stylu. Nazywana jest nawet królową tła, bowiem w jej towarzystwie inne kolory wiele zyskują.
Naszyjnik Gemlord
Opracowanie: Gemlord
Źródło: Gemlord perły

Na co zwrócić uwagę kupując biżuterię z pereł?

Biżuteria jest jednym z tych prezentów, które najczęściej zaliczymy do "udanych" - cenny drobiazg podkreślający urodę kobiety, zawsze sprawi jej radość. Jeśli dodatkowo zdecydujemy się na coś z klasyki - opierającej się modowym trendom - obdarowana Pani może otrzymać pamiątkę, którą być może nosić będzie przez całe życie. Takim klasycznym prezentem, który nigdy się nie znudzi, a wręcz z czasem zyskuje w oczach kobiety jest biżuteria z pereł. Jeśli będą to perły naprawdę wysokiej jakości (trudno dostępne w naszym kraju), ich właścicielka zacznie je doceniać przy każdej okazji, w którym te piękne kamienie staną się przedmiotem podziwu otoczenia.
Wyposażenie wnętrza
Opracowanie: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com

Gustowne dodatki do aranżacji domu

Dom to miejsce, które wymaga nabycia wielu przedmiotów. Są to z pewnością akcesoria codziennego użytku, w dużej mierze meble, bez których ciężko sobie wyobrazić jakikolwiek dom. Niełatwo byłoby także mieszkać w domu, gdzie nie ma elementarnego umeblowania, chociażby łóżek.
Kaszuby
Opracowanie: glencharnoch
Źródło: www.flickr.com

Szwajcaria Kaszubska - doskonałe miejsce na weekendy i wakacyjne wycieczki

Wiele osób zastanawia się, jakie miejsce byłoby najlepsze weekendowe spotkania z naturą. Najciekawsze miejsca wypoczynkowe w Polsce są obfite w ciekawe krajobrazy, orzeźwiające powietrze, ciekawe okazy fauny i flory, oraz mają rozwiniętą bazę turystyczną. Wszystkie te warunki znakomicie spełnia Szwajcaria Kaszubska. Ta nazwa w pełni oddaje czar owego urokliwego miejsca na Pojezierzu Wschodniopomorskim. Tam możliwe są długie wędrówki, wycieczki rowerowe, wypoczynek nad jeziorem oraz świeżutkie wytwory prosto od rolników.
szafa w przedpokoju

Szafy wnękowe

Szafy wnękowe

Szafa wnękowa to mebel, bez którego w obecnych czasach ciężko się obejść. Pozwala uporządkować przestrzeń oraz efektywnie wykorzystać trudne do zagospodarowania wnęki. Niezależnie od tego, czy posłuży jako garderoba, czy do przechowywania sprzętu gospodarstwa domowego, może być eleganckim elementem wystroju wnętrza.