X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Galerie
Najnowsze artykuły
Fototapeta ze zdjecia   stary samochód
Opracowanie: Pixers
Źródło: Pixers

Znane i kochane zwierzęta na fototapetach

Wzory i dekory oparte o motywy zwierzęce są bezustannie słynne w modzie i trendach wnętrzarskich. Odważna panterka, zebra i obite futerkiem dodatki, dodadzą pazura nawet najbardziej stonowanej aranżacji. Dla sympatyków dekoracji ze zwierzętami wspaniałym pomysłem na śmiałą ozdobę wnętrza są fototapety ze zwierzętami.
Opracowanie: maohamed.shaaz

Na jakie elementy zwrócić uwagę poszukując firmy oferującej wynajem busów?

Późna wiosna to dobry okres dla szkolnych wycieczek. Powoli chyli się ku końcowi rok szkolny. W liceach pisze się egzaminy dojrzałości, dlatego młodsze roczniki zabiera się na wyjazdy, żeby nie zakłócały ciszy starszym kolegom. Pogoda staje się coraz cieplejsza. Na nauczycieli i wychowawców głowy kładzie się konieczność zaplanowania wyjazdów.
Kulinarny kalejdoskop Zurychu
Opracowanie: Sigma International
Źródło: Sigma International

Kulinarny kalejdoskop Zurychu

Zurych to nie tylko miasto finansjery, wspaniałej architektury, zachwycającej przyrody i ciekawych zabytków. To także raj dla smakoszy. Z lokalnej, wyśmienitej kuchni, można czerpać garściami.

Komu są potrzebne kserokopiarki i którą kupić do własnego zakładu ksero

Dokumenty w formie elektronicznej i tradycyjnej – na papierze – są obecne przez cały czas. Książki, zapiski z wykładów, różnego rodzaju stare źródła wiedzy, podręczniki, stare książki – to akurat z kolei potrzebne jest studentom, jacy w czasie paru lat nauki muszą nauczyć się na pamięć lub przynajmniej przerzucić setki stron wypełnionych drobnym drukiem, uczyć się z notatek własnych lub pilnej koleżanki.
wyciąg narty Słowacja
Opracowanie: www.jasna.sk

Narty pod Chopokiem

Jeszcze tylko do 23 grudnia można zaopatrzyć się w Slovakia Super Skipas, który w promocyjnych cenach umożliwia całosezonowe szusowanie w najlepszych ośrodkach na Słowacji, w tym w Jasnej pod Chopokiem - ośrodku szczycącym się mianem największej i najnowocześniejszej areny narciarskiej w naszej części Europy.