X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Galerie
Najnowsze artykuły
Marcin Gienieczko ekspedycja Sahara

Relacja z podróży Przez Saharę

Marcin Gienieczko – dziennikarz i podróżnik – przemierzył pieszo największy odcinek Sahary w Północnej Mali. Zakończył tym samym pierwszy etap ekspedycji "Extreme South No Limits", której jednym ze sponsorów jest firma CASIO.
Salon, fototapeta miasto nocą
Opracowanie: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu

Jakie fototapety nadają się do salonu

Salon jest podstawowym, szczególnym miejscem w naszym domu. Jest to miejsce, w którym chętnie podejmujemy gości, bawimy się z dziećmi czy odprężamy po ciężkim dniu pracy. Aranżacja pokoju dziennego wielokrotnie determinowany jest obowiązującą popularnością w aranżacji wnętrz, która odnosi się nie tylko mebli, ale także dodatków takich jak np. fototapeta na zamówienie.
Święta i karnawał o światowym smaku
Opracowanie: Hill & Knowlton Poland
Źródło: Hill & Knowlton Poland

Święta i karnawał o światowym smaku

Polacy coraz częściej świętują Boże Narodzenie i karnawał w różnych rejonach świata. Lubimy odznaczać na mapach zdobyte już miejsca oraz doświadczać egzotycznych wrażeń. Z konsumentów staliśmy się koneserami. Cenimy kulturową różnorodność, która dostarcza nam inspiracji.
podatki
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Audyt jako motor napędowy rozwoju przedsiębiorstwa

Od czego jest audytor? Odpowiedź jest oczywista: realizuje audyt, czyli dokładne sprawdzanie pewnych kwestii. W tym tekście konkretnie chodzi o kontrolę, którą robi się w biznesie. O ile nie uważasz, że takie sprawdzanie firmy jest nieodzowne, zapraszamy do czytania – ten wpis może dogłębnie zweryfikować twój punkt widzenia.
Helena Rubinstein
Opracowanie: www.hotelrubinstein.com

Słów kilka o Helenie Rubinstein

Helena – rozsławiona homeryckimi pieśniami postać, której urody zazdrościła sama Afrodyta – najpiękniejsza z bogiń, stała się symbolem kobiecości, synonimem cudowności i piękna. Imię to nie jest przypadkowe.