X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Artykuły podobne
barwy
Opracowanie: Jason & Alyssa DeRusha

Farby jak z bajki

Informacja prasowa APETYT NA KOLORY, czyli kolorowe i zdrowe pomieszczenia dla najmłodszych. W ostatni piątek, 7 września, Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. zorganizowała ekspercki briefing prasowy pod nazwą "APETYT NA KOLORY". Poświęcony był roli, jaką w życiu dzieci pełnią barwy oraz temu czy kolorowo może być równocześnie zdrowo w świecie, w którym alergie nazywa się chorobą cywilizacji.
Pokój dla chłopca
Opracowanie: Śnieżka
Źródło: Śnieżka

Kolorowe chwile dzieciństwa

Najczęściej dzieciństwo kojarzy się z beztroską, spokojem i zabawą. Dzieci mają bogatą wyobraźnię i często niczym nieograniczoną fantazję. Potrafią wykorzystać na swój własny sposób niemal każdy przedmiot, niejednokrotnie przysparzając rodzicom niemało kłopotów.
Pistolet natryskowy
Opracowanie: WAGNER
Źródło: WAGNER

Dekoracje ścienne?

Aby zapomnieć o trudach, brudzie oraz cenie remontu, trzeba być twardym, wytrwać do końca, kiedy wnętrza są świeże i gotowe do najmilszego etapu prac - ozdabiania. Aby ożywić wystrój warto zastanowić się nad wyborem dekoracji ściennych, takich jak fototapety, obrazy lub naklejki. Które z nich wybrać?
Dekoracje ścienne, wzory walentynkowe od Tikkurila
Opracowanie: Tikkurilla
Źródło: Tikkurilla

Walentynkowe inspiracje od Tikkurila

Motywy romantyczne, w formie ściennych aplikacji, wyglądają modnie nie tylko od święta. Mogą stać się przemiłą niespodzianką w dniu Św. Walentego. Oto kilka propozycji Tikkurila, które możemy wykonać samodzielnie.
Fototapety z rowerem
Opracowanie: art.widi
Źródło: art.widi

Fototapety sprawiające, że małe wnętrza wydają się być większe

Aranżacja niewielkiego mieszkania jest niełatwym wyzwaniem. Stosując niezawiłe sztuczki, można w dość przystępny sposób optycznie zmienić proporcje pomieszczeń. Pośród przetestowanych metod największym uznaniem cieszą się zestawienia kolorystyczne, jaskrawych i ciemnych odcieni lub zastosowanie powierzchni odbijających takich jak lustra lub powierzchnie połyskujące.