X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Artykuły podobne
sukienka na wesele
Opracowanie: micadew
Źródło: http://www.flickr.com

Nieśmiertelne sukienki

Letni sezon to najlepsza chwila, by wrzucić na siebie coś maksymalnie kobiecego. Spraw sobie i facetom uciechę, chowając do szafy spodnie i wdziewając sukienkę! To bardzo uniwersalna rzecz, pasująca na wiele okazji. Wesele, impreza, oficjalna wizyta - sukienka nadasię elegancko w każdej sytuacji! Sprawdźmy, jaka moda panuje w tym sezonie, jeśli chodzi o sukienki na wesele.
Sukienki, mała czarna
Opracowanie: Heppin.com
Źródło: Heppin.com

Wielka kariera małej czarnej

Niezależnie od tego, jaki styl preferujecie na co dzień, w wielu garderobach to właśnie ona jest najważniejsza. Klasyczna mała czarna.
modne zestawy NIFE
Opracowanie: NIFE

Modne zestawy na Dzień Kobiet

Nawet jeśli niespecjalnie lubisz takie święta jak dzień kobiet, to 8 marca jest doskonałą okazją do zamanifestowania swojej kobiecości. NIFE prezentuje osiem kreacji dla dziewczyn, kobiet, pań i prawdziwych dam.
sukienka na studniówkę
Opracowanie: Every Nature

Modne kreacje na Studniówkę

Pierwsze studniówki już za nami. Niektórzy rozpoczęli więc wielkie odliczanie do matury. Maturzystki, które czekają na jedyny taki bal w życiu, pytamy, co jest modne w tym roku.
Mała czarna od Coco Chanel czy zmysłowa czerwień od Valentino? Obydwie wieczorowe kreacje są studniówkowymi hitami. Ciekawe, która w tym roku będzie królową balu?
Pretty One
Opracowanie: Pretty One

Black Lady od Pretty One

Kiedyś, kolor kojarzony z Famme Fatale. Za sprawą Coco Chanel stał się synonimem niewymuszonego szyku i elegancji. Czarny, to o nim mowa, współcześnie łączy drapieżność kobiety wamp z subtelnym minimalizmem projektantki wszechczasów, tworząc nowoczesny wizerunek pewnej siebie bizneswoman.