X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Blender Electrolux Powermix Silent
Blender Electrolux Powermix Silent
AUTOR: Electrolux
ŹRÓDŁO: Electrolux
Artykuły powiązane
Blender Electrolux Powermix Silent
Opracowanie: Electrolux
Źródło: Electrolux

Rozmowy przy kuchennym stole

We współczesnym domu, kuchnia zazwyczaj stanowi centrum życia towarzyskiego. Tu przygotowuje się jedzenie, dzieli przeżyciami i wrażeniami z mijającego dnia, odpoczywa przy herbacie i ciastku, czy omawia życiowe plany. Niestety wiele urządzeń kuchennych wydaje intensywne, głośne dźwięki, które mogą przeszkadzać w rozmowie. Typowym przykładem są blendery, wytwarzające, podobnie jak kosiarki czy motocykle, hałas na poziomie 85-95 decybeli. Rozmowa z takim podkładem dźwiękowym jest praktycznie niemożliwa.
zmywarki
Opracowanie: Republiqa Agency

Zakup sprzętu AGD

Gotowanie to sama przyjemność pod warunkiem, że dysponujemy urządzeniami umożliwiającym szybkie i sprawne przygotowanie posiłków. Tostery, krajalnice, miksery, blendery, szybkowary, czy kuchenki mikrofalowe to niezastąpiony sprzęt w każdej kuchni, który nie tylko uprzyjemni nam gotowanie, ale sprawi, że będzie ono bardziej efektywne.

Czy można połączyć gusta w kuchni z funkcjonalnością?

Każda prawdziwa kobieta pragnie praktycznie urządzonej i modnej kuchni. Nowoczesna kuchnia charakteryzuje się minimalizmem i funkcjonalnym designem. Im bardziej minimalistyczne są meble kuchenne, tym skuteczniej można rozplanować ułożenie mebli kuchennych. Nowoczesna zabudowa kuchenna przypomina nadzwyczaj zaznaczone figury matematyczne z uwypukloną fakturą, uchwyty zazwyczaj są nie rzucające się w oczy, a fronty mebli z drewna bądź nieco lakierowane.
Robot kuchenny Kasia
Opracowanie: MPM
Źródło: MPM

Wieloczynnościowy robot kuchenny

Dla wielu osób widok rodziny przy świątecznym stole jest najważniejszym momentem podczas Bożego Narodzenia. Radość ze wspólnego świętowania oraz wigilijna atmosfera bywa nieraz okupiona długimi i męczącymi przygotowaniami.
Akcesoria kuchenne
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you

Kuchnia w stylu włoskim

Włochy kojarzą nam się ze słońcem, odpoczynkiem i dobrą zabawą. Wprowadźmy więc nieco południowego optymizmu do naszej kuchni. Pomoże nam w tym home&you.