X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Okna
okna
AUTOR: OKNOPLAST-Kraków Sp. z o.o.
Artykuły powiązane
okna
Opracowanie: OKNOPLAST-Kraków Sp. z o.o.

Trwałe okna na lata

Wybierając okna do domu najczęściej skupiamy się na kształcie ramy okiennej i jej kolorze. Warto jednak poznać dodatkowe możliwości wyposażenia okien, dzięki którym mogą być one dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z nas.
Pasywne okna w różnych wariantach
Opracowanie: Times Square PR
Źródło: Times Square PR

Pasywne okna w różnych wariantach

Pasywny dom jest niezwykle zaawansowaną koncepcją architektoniczną. Wymaga od architektów szerokiej wiedzy i umiejętności, których efektem jest powstanie prawdziwie energooszczędnego budynku. W takich budowlach kluczową rolę odgrywają pasywne drzwi i okna. Zrozumiałym jest, że zwraca się szczególną uwagę na ich parametry, zapominając nieco o wyglądzie i stylistyce. Czy słusznie?
Drzwi podnośno przesuwne Schüco Corona CT 70 HS
Opracowanie: Schüco
Źródło: Schüco

Dom nasycony światłem

Wielkoformatowe drzwi tarasowe łączą wnętrze budynku z jego otoczeniem. Odpowiednio dobrane, gwarantują komfort i bezpieczeństwo. Drzwi podnośno-przesuwne Corona CT 70 HS zostały zaprojektowane, by maksymalnie ułatwić korzystanie z otwartej przestrzeni a przy tym chronić wnętrze domu przed niekorzystną aurą, hałasem i nieproszonymi gośćmi.
okna
Opracowanie: OKNOPLAST - Kraków
Źródło: OKNOPLAST - Kraków

Okna bezpieczne dla dzieci

W jaki sposób możemy zadbać o bezpieczeństwo naszego dziecka w domu? Oprócz odpowiednich dla malucha mebli z zaokrąglonymi kantami czy miękkiej wykładziny na podłodze, nie zapominajmy o bezpiecznych w użytkowaniu oknach w pokoju naszego dziecka.
Okno Platinium Evolution²
Opracowanie: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Źródło: OKNOPLAST Sp. z o.o.

Rewolucja do kwadratu

Firma OKNOPLAST wprowadza do swojej oferty nowe okno Platinium Evolution². Stanowi ono połączenie niepowtarzalnej, eleganckiej stylistyki wielokrotnie nagradzanego okna PLATINIUM oraz zaawansowanych rozwiązań w zakresie energooszczędności, gwarantujących niższe rachunki za ogrzewanie.