X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Zdjęcie
AUTOR: Sashertootie
Artykuły powiązane
mięso z grilla
Opracowanie: Sashertootie

Grilluj po świdnicku

Majówka to czas biesiad i popularnego grillowania|grillowanie]. Jeśli chcemy mieć pewność, że pieczone przez nas smakołyki na grillu będą naprawdę doskonałe, zadbajmy o to, by je dobrze przygotować. Sięgnijmy po oleje i przyprawy Świdnicki firmy M&J.
grill
Opracowanie: D'Arcy Norman

Udane grillowanie

Płaszcze i kożuchy dawno w szafach, kwitną kwiaty, ptaszki śpiewają, na każdym kroku zakochani, nastrój sprzyja wypoczynkowi i zabawie "pod gołym niebem". To idealny czas, aby zaplanować spotkanie z przyjaciółmi…
Piknik ze smakiem
Opracowanie: Kikkoman
Źródło: Kikkoman

Piknik ze smakiem

Latem, przy pięknej pogodzie, chętnie przenosimy serce kuchni na łono przyrody, zapraszamy przyjaciół i wspólnie korzystamy z rozpieszczającej nas aury.
maszynka do mięsa Kenwood
Opracowanie: Kenwood

Maszynka do mięsa i zadań specjalnych

Urządzenie sprawdzi się w każdej, nawet najbardziej wymagającej kuchni. Wyjątkowo mocny silnik 2000W sprawia, że maszynka osiąga maksymalnie dużą wydajność, nawet do 3 kg zmielonego mięsa na minutę. Nowy produkt marki Kenwood odznacza się przede wszystkim charakterystyczną dla marki funkcjonalnością.
robot wielofunkcyjny
Opracowanie: Zelmer

Fenomen wśród robotów wieloczynnościowych.

Jeśli masz już dość ręcznego krojenia warzyw na sałatkę, siekania mięsa czy wyrabiania ciasta i marzysz o pomocniku w swojej kuchni, sięgnij po urządzenie marki Zelmer.