X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Świnka skarbonka
Świnka skarbonka
AUTOR: http://sxc.hu
ŹRÓDŁO: http://sxc.hu
Artykuły powiązane
Księgowość, finanse
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

W jaki sposób poradzić sobie z trudną sytuacją finansową?

Prawdą jest, że niestety Polska nie jest krajem zbytnio bogatym. Bardzo często ludzie nie mają, za co żyć i zaciągają długi w banku albo korzystają z pożyczek. Pożyczki stały się tak samo popularne jak kredyty, dlatego też wyróżniamy bardzo dużo ich odmian.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Pożyczka na szybko

Nadchodzą ciężkie czasy dla Polski. Nasza ojczyzna była zwykle omijana przez recesję, lecz na nieszczęście dużo rezultatów bessy nie można się zniwelować. Banki modyfikują warunki uzyskania kredytu finansowego, osoby, które mają już jakieś zobowiązania raczej spotkają się z odmową.
Inwestycje, nieruchomości
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Jak uzyskać kredyt nie sprawdzając BIKu?

Co rozumiemy przez znaczenie słowa historia kredytowa, która może być dobra lub zła. Budujemy ją poprzez branie pożyczek, kredytów czy przekraczanie limitów w koncie. Warto budować pozytywną historię kredytową gdyż ma ona znaczenie przy udzielaniu nam pożyczek w przyszłości . Jeżeli jednak nie jesteśmy dobrym kredytobiorcom czyli zalegamy z uregulowaniem zobowiązań instytucja finansowa nie wyrazi zgody na udzielenie kolejnego kredytu.
remont
Opracowanie: Dekoral
Źródło: Dekoral

Zanim rozpoczniesz remont

Przy teraźniejszej sytuacji rynkowej coraz ciężej decydujemy się na zakup nowego mieszkania. Zatroskani wolimy zacisnąć pasa i nie podejmować ryzykownych decyzji finansowych. Instytucje finansowe również mniej łaskawie patrzą na klientów, którzy chcieliby wziąć długoterminowy kredyt. Nie jest to taki problem duży wielki jeśli mamy gdzie mieszkać, inna sprawa, gdy zamierzamy się usamodzielnić, nie jest to takie proste do zrobienia.
Serwer
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Rozwiązania serwerowe dla firm

Wydajne i sprawne serwery to w tej chwili podstawa rozwiniętej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych cenionych przedsiębiorstw, jak również w małych firmach trzeba koniecznie zadbać, aby pakiety danych wysłane z określonego punktu A przedostały się jak najszybciej do punktu B. Najnowsze aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel elektroniczny, witryny WWW oraz całe wachlarze odmiennych usług świadczonych przez sieć internet, intranet oraz ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby znajdujące się w Internecie.