X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Sypialnia
Sypialnia
AUTOR: Beds.pl
ŹRÓDŁO: Beds.pl
Artykuły powiązane
Sypialnia
Opracowanie: Beds.pl
Źródło: Beds.pl

Mała sypialnia - mały problem

Przywilejem naszych czasów jest możliwość dostosowywania wnętrz, które zamieszkujemy, do naszych potrzeb i wyobrażeń. Nawet małe pomieszczenia można zaaranżować tak, by wygodnie się w nich mieszkało. BEDS.pl radzi jak wprowadzić ergonomię i komfort do stosunkowo niewielkich sypialni.
Łóżko japońskie
Opracowanie: Beds.pl
Źródło: Beds.pl

Sypialnia pod skosami – rzecz o łóżkach japońskich

Urządzenie sypialni pod skosami, czyli na poddaszu nie jest sprawą łatwą. W alkowie cenny jest każdy centymetr powierzchni, dlatego należy urządzić ją w taki sposób, aby zaoszczędzić jak najwięcej miejsca i wykorzystać przestrzeń, która znajduje się pod skosem.
Stelaż łóżka
Opracowanie: Beds.pl
Źródło: Beds.pl

Przepis na dobry sen

Ze snem jest jak z gotowaniem: osiągnięcie zamierzonego efektu zależy od starannego doboru poszczególnych składników. Nawet najbardziej wyrafinowana potrawa raczej straci smak, jeśli jeden z nich będzie gorszej jakości. Na co zwrócić uwagę kupując łóżko do naszej sypialni? Odpowiedź serwują nam specjaliści Beds.pl.
Kolekcja Seti
Opracowanie: Beds.pl
Źródło: Beds.pl

Łóżka z litego drewna

Jak sypiają polskie pary? Wygodnie, trochę za krótko, kochając się najczęściej w letnie weekendy. Pod tym względem nowożeńcom wiele do szczęścia nie trzeba. Idealna sypialnia może składać się tylko z dużego łóżka, które jednak powinno być silne i wytrzymałe, żeby… przetrwało miesiąc miodowy i bez trudu dotrwało do złotych godów.
Aranżacja wnętrz
Źródło: www.homplex.pl

Nowoczesna aranżacja i style wnętrz

Zaznaczam od razu, poniższy tekst został stworzony przez faceta i dla faceta. W oczach pań będzie nieco toporny, dla projektanta domów nawet prostacki. Ja jednak mam na celu ułatwić mężczyźnie, który jest odpowiedzialny za dekorowanie mieszkania na własną rękę, trudny temat, jakim jest wystrój wnętrz.