X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Praca
praca
AUTOR: KIANO
ŹRÓDŁO: KIANO
Artykuły powiązane
praca
Opracowanie: KIANO
Źródło: KIANO

Regulamin pracy

Prawo pracy to dział prawa, który obejmuje regulacje stosunków pracy między pracodawcą a pracownikiem oraz zawiera przepisy dotyczące organizacji pracodawców i pracowników, układów zbiorowych, a także udziału pracowniczego i porozumienia w zbiorowych stosunkach pracy.
Opracowanie: HEMMERSBACH

Firma windykacyjna

Windykacja to w skrócie próba odebrania swojego mienia w zgodzie z przepisami prawa na drodze sądowej lub pozasądowej. W celach zaspokojenia swoich roszczeń zwykle przekazuje się odzyskanie długów przedsiębiorstwom specjalizującym się w tej branży. Firma windykacyjna ma zasób wiedzy i praktykę niezastąpione do sprawnego przeprowadzenia udanej windykacji.
Wrak auta na ulicy
Opracowanie: Istockphoto
Źródło: Istockphoto

Wraki na ulicach zmorą polskich miast

Tylko co trzecie auto, które nie nadaje się już do użytku jest w Polsce złomowane legalnie. Pozostałe są rozbierane w garażach i sprzedawane na części lub złomowane w nielegalnych punktach. Kary za samodzielny demontaż zaczynają się od 10 tys. zł a skutki działalności szarej strefy są szkodliwe zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska.
Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Źródło: istock.com

Etat czy nie dla programisty

Pytanie, które możesz przeczytać w temacie mojego tekstu, jest niezwykle istotne dla każdego młodego człowieka, który planuje zatrudnić się jako informatyk. Należy z miejsca powiedzieć, że zatrudnienie na etacie i wolny zawód wykazują solidne defekty i zalety. W dalszej części tekstu wymienię jasno właściwości tych rodzajów zatrudnienia.
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Firma windykacyjna

Windykacja to nic innego jak próba odzyskania swojej własności w sposób określony w przepisach prawa na drodze sądowej lub pozasądowej. W celach zaspokojenia swoich roszczeń bardzo często zleca się odzyskanie długów firmom specjalizującym się w tej działalności. Firma windykacyjna posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do efektywnego przeprowadzenia windykacji.